Szukaj

Zabiegi profilaktyczne utrzymujące piersi w zdrowym stanie

Podziel się
Komentarze0

Nie ma chyba kobiety, która nie przykładałaby wagi do własnego biustu. Przecież każda z nas pragnie cieszyć się pięknym i zdrowym biustem, a także cieszyć nim męskie oko. Jak dbać o piersi by nie tylko były ładne ale również zdrowe?

Zacznij od tego by raz w roku odwiedzić lekarza, który zbada Twoje piersi. Profilaktyka jest bardzo ważna, gdyż pozwala wykryć dużo wcześniej ewentualne zmiany nowotworowe i szybko podjąć działanie. Dlatego pamiętaj o regularnym odwiedzaniu gabinetu lekarskiego. Nie bez kozery mówi się, że rak wcześnie wykryty jest uleczalny. Tak właśnie jest, ale należy dać sobie szanse i szybko go zdiagnozować.

Kiedy odwiedzisz już lekarza możesz wstąpić do drogerii. Tam na pewno będziesz mogła kupić balsam ujędrniający biust i peeling do ciała. Podczas wieczornego lub porannego prysznica na przemian kieruj na swój biust raz zimny, a raz ciepły strumień wody. To ujędrni Twoje piersi i sprawi, że staną się jędrniejsze. Po takim zabiegu nałóż na biust ujędrniający balsam. Dobrym rozwiązaniem są tez maski na dekolt. Ładna skóra dekoltu to także wizytówka kobiety. Nie zapominaj o niej.


Każdego wieczoru do swojego rytuału powinnaś wprowadzić ćwiczenia wzmacniające biust. Wystarczy, że wyciągniesz ręce przed siebie, następnie zegniesz je w łokciach i zaczniesz mocno napinać jedną dłoń o drugą. W ten sposób sprawisz, że mięśnie będą się napinać a biust zostanie uwydatniony. Wykonuj takie ćwiczenie przez 10- 20 minut z minutowymi przerwami.

Bardzo ważne w utrzymaniu zdrowego biustu, jest wybór właściwego biustonosza. Źle dobrany może zniekształcać, sprawiać że szybciej zacznie obwisać, a w skrajnych przypadkach nawet spowodować chorobę. Dlatego nie wychodź z założenia, ze Twój rozmiar to na pewno 75B. Zanim kupisz biustonosz przymierz dokładnie w przymierzalni kilka modeli, możesz pomóc o to doświadczoną koleżankę lub umówić się ze specjalistką od Brafitingu.

Kiedy dobrze dobierzesz biustonosz może zdarzyć się tak, że powiększy się nawet o jeden rozmiar. Dlatego nie zaniedbaj tej kwestii i kup biustonosz idealny dla Twoich piersi.

Komentarze do: Zabiegi profilaktyczne utrzymujące piersi w zdrowym stanie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz