Szukaj

Na bóle kolan stabilizatory marki Futuro

Podziel się
Komentarze0

Przygotowane przez ekspertów, uniwersalne i długowieczne. Stabilizatory Futuro™ przeznaczone są zarówno dla tych, którym ból przeszkadza w wykonywaniu codziennych czynności, jak i tych, którzy nie potrafią żyć bez uprawiania sportu.


„Żyj aktywnie i z pasją” - to jedna z głównych idei, przyświecających specjalistom Futuro™, pracującym nad całą gamą profesjonalnych stabilizatorów. Urazy kolan, należące do najbardziej popularnych dolegliwości u osób prowadzących aktywny tryb życia, stały się nie lada wyzwaniem. Jak bowiem wzmocnić kolana, które na przeciążenia narażone są niemal non-stop?

Stabilizatory Futuro™ to odpowiedź na potrzeby pacjentów i sportowców. Tym, którzy zmagają się ze zwyrodnieniami stawów, obrzękami okołostawowymi oraz urazami łąkotek, zaleca się użycie Futuro™ stabilizatora kolana. Wzmacnia on staw kolanowy w kierunkach bocznych i jednocześnie odciąża rzepkę dzięki specjalnemu otworowi, zapewniającemu jej swobodę i stabilizację. Miękki materiał gwarantuje wygodę w noszeniu, przepuszcza powietrze i zachowuje optymalną temperaturę. Dzięki temu, że precyzyjnie przylega do ciała, jest niewidoczny pod ubraniem. Na stabilizator składają się elastodien (34%), nylon (22%), bawełna (22%), poliester (19%) oraz elastan (3%).


- To dobry stabilizator dla osób, które odczuwają ból i dyskomfort w codziennym poruszaniu się, spowodowany różnymi dolegliwościami (zmianami zwyrodnieniowymi, delikatnymi urazami). Pomaga odciążyć kolano i zapewnia mu stabilizację – mówi Piotr Trochimczuk, rehabilitant.

Dla tych, którzy regularnie uprawiają sport, zalecanym rozwiązaniem będzie zastosowanie Futuro™ Sport stabilizatora kolana ze wzmocnieniem rzepki. Oddziałuje on na uszkodzenia typowo powysiłkowe, a nawet skręcenia i artretyzm. Pomaga zachować właściwą trajektorię ruchu rzepki kolana i zmniejsza szkodliwe naciski na nią. Dodatkowo wzmacnia i ogrzewa kolano, a także poprawia krążenie krwi. Zapewnia silny ucisk i ochronę tkanek miękkich okolicy stawu kolanowego. Wykonany jest z neoprenu (69%), poliesteru (30%) oraz elastanu (1%) - również materiałów najwyższej próby.

- Sport Stabilizator kolana przeznaczony jest dla osób powracających po przerwie do aktywności. Dodaje pewności, poczucia bezpieczeństwa i sprawności - mówi Piotr Trochimczuk. - To dobry produkt dla sportowców w bardzo różnym wieku - przekonuje.

***
Stabilizatory Futuro zostały zaprojektowane przez zespół światowych ekspertów - lekarzy, rehabilitantów i inżynierów, korzystających z najnowszej wiedzy oraz przełomowych koncepcji i rozwiązań. Stabilizatory zapewniają terapeutyczne odciążenie stawów, mięśni i ścięgien, ułatwiając im optymalne funkcjonowanie. Najwyższa jakość produktów i ich anatomiczne dopasowanie w połączeniu z niezwykłym komfortem noszenia - to główne cechy Futuro.

Więcej informacji: www.mojakontuzja.pl
Więcej informacji: www.3m.pl

Komentarze do: Na bóle kolan stabilizatory marki Futuro

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz