Szukaj

Pielęgnacja skóry pod pachami w ciąży

Podziel się
Komentarze0

Kobieta w ciąży poci się bardziej intensywnie - to normalne zjawisko spowodowane zmianami w gospodarce hormonalnej i emocjami. Pielęgnacja pach po depilacji w tym okresie staje się jeszcze ważniejsza. Z myślą o komforcie przyszłych mam Dove proponuje linię antyperspirantów, które zapewniają kompleksową ochronę, odpowiednie nawilżenie i łagodną pielęgnację dla skóry podrażnionej goleniem.


Linia antypespirantów Dove Orginal nie maskuje brzydkiego zapachu, ale skutecznie chroni przed jego powstawaniem przez 24 h na dobę. Jest całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży - opracowana naukowo receptura antyperspirantów zapewnia kompleksową ochronę oraz odpowiednie nawilżenie skóry. Składniki odżywcze zawarte w antyperspirantach Dove pozwalają na zachowanie silnej bariery ochronnej, zabezpieczającej skórę przed podrażnieniem. Regularne stosowanie antyperspirantów Dove sprawia, że skóra pod pachami jest miękka i gładka.


- W trakcie ciąży fizjologia kobiety ulega zmianie. Nadmierne pocenie i nadwrażliwość skóry, to jeden z „uroków” tego szczególnego czasu. Bardzo istotny jest wybór odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Dzięki obecności ¼ kremu nawilżającego, gliceryny i kwasu Omega 6, antyperspiranty Dove koją i regenerują skórę pod pachami. Wzmacniają barierę lipidową skóry oraz pomagają we właściwym magazynowaniu wody w naskórku. Dzięki temu skóra pod pachami jest prawidłowo nawilżona i elastyczna - zauważa dr Monika Serafin, dermatolog, ekspert marki Dove.

Linia antyperspirantów Dove Original posiada również przyjemny i klasyczny zapach, który pozostanie neutralny dla wrażliwego nosa przyszłej mamy.

Antyperspiranty Dove są dostępne w 3 rodzajach aplikatorów: sztyft (40 ml), roll-on (50 ml) i aerozol (150 ml), w cenie ok. 10 – 13 PLN.

Komentarze do: Pielęgnacja skóry pod pachami w ciąży

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz