Szukaj

Wygraj walkę o jędrne ciało

Podziel się
Komentarze4

Kremy, cudowne herbatki wyszczuplające, diety-cud i wyczerpujące ćwiczenia - do lata coraz bliżej, a efektów jak nie było, tak nie ma. Nie poddawaj się. Sięgnij po środki specjalne - Zaffiro, lipoliza i Exilis to wybrane zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą skutecznie i szybko poprawić kształt ciała, zanim wyruszysz na plażę.Urlop zaplanowany. Już nie możesz doczekać się piasku, słońca i morskich fal. Jest tylko jeden problem - jak cieszyć się urokami wakacji i nie myśleć o zbędnym tłuszczyku, braku talii, pomarańczowej skórce... Diety, ćwiczenia, kosztowne kosmetyki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Najwyższa pora postawić na eliminację problemu u źródła. Rozbijanie komórek tłuszczowych, przyspieszenie metabolizmu, długofalowe ujędrnienie skóry - takie rezultaty przynoszą wybrane zabiegi medycyny estetycznej. Co więcej - wciąż zostało wystarczająco dużo czasu, aby przeprowadzić kompletną kurację poprawiającą kształt ciała.

- Zazwyczaj, aby zobaczyć pełne efekty terapii, potrzeba kilku miesięcy. Jeżeli teraz, wiosną, zaplanujemy kurację, smukłą i wymodelowaną figurą będziemy mogły cieszyć się już tego lata - mówi doktor Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm z Wrocławia, które specjalizuje się w zabiegach poprawiających kontur ciała. - Polecam szczególnie efektywne - Zaffiro, lipolizę i Exilis.

Jędrna skóra

Zaffiro to rodzaj lifitingu termicznego - szafirowa głowica urządzenia emituje promienie podczerwone (IR), które rozgrzewają głębokie warstwy skóry do temperatury ok. 70 stopni Celsjusza. Podczas zabiegu nie odczuwamy dyskomfortu - miejsce poddawane działaniu maszyny zostaje zabezpieczone specjalnym chłodzącym żelem. Temperatura skutecznie mobilizuje włókna kolagenu i elastyny znajdujące się w skórze do odbudowy, dzięki czemu wzrasta jej napięcie i elastyczność. - Zaffiro stosujemy w przypadku obwisłej skóry ramion, ud, ujędrniamy nim brzuch - szczególnie polecany jest młodym mamom, można nim też poprawić kontur nóg - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum WellDerm. Dzięki temu interwencja chirurga nie będzie konieczna, a efekty pojawią się już po jednym zabiegu. Najlepsze rezultaty pozwoli uzyskać jednak seria - odpowiednią liczbę zabiegów Zaffiro określi dermatolog. Zazwyczaj rekomenduje się cykl 4 powtórzeń w miesięcznych odstępach. Każdy kolejny zabieg przedłuża efekty kuracji. Aby je dodatkowo wzmocnić, dr Bliżanowska zaleca pacjentom stosowanie witaminy C - w diecie, suplementach, kosmetykach, a w niektórych przypadkach w formie mezoterapii. - Witamina C dodatkowo wspomaga  syntezę kolagenu w skórze. Im więcej jej zapewnimy, tym więcej nowych połączeń pomiędzy włóknami powstanie - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska.


Wymodelowana sylwetka

- Lipoliza to coraz bardziej popularny i powszechny zabieg o potwierdzonej skuteczności - mówi dr Agnieszka Bliżanowska. Polega na iniekcji do tkani tłuszczowej specjalnej substancji leczniczej, uzyskiwanej na bazie soi. Preparat działa na komórki tłuszczowe. Rozbija tłuszcz i przyspiesza jego metabolizm. Dzięki temu przestaje on zalegać w newralgicznych obszarach ciała - na brzuchu, biodrach, plecach, kolanach - a organizm może go swobodnie spożytkować jako zapas energetyczny. Tutaj także rekomenduje się serię 2-3 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Smukła linia

Exilis to nowatorska metoda, wykorzystująca ultradźwięki i radiofrekwencję do trwałego rozbijania komórek tłuszczowych i pobudzania fibroblastów do produkcji kolagenu. Co daje Exilis? Dosłownie - spala tłuszcz, wysmukla sylwetkę i ujędrnia ciało. Można go łączyć z innymi kuracjami. - Świetne efekty przynosi stosowany z EAT Skin Schock. Urządzenie emituje fale akustyczne (schockowe) i elektryczne, co pobudza komórki do regeneracji i produkcji kolagenu - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska. Taki zestaw bywa wykorzystywany w terapii antycellulitowej: doskonale usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Efekty Exilisu zauważalne są już po jednym zabiegu. W zależności od indywidualnych predyspozycji oznacza to od 0,5 cm do 2 cm mniej w obwodzie. Dużym atutem tej metody jest to, że kompletną serię czterech zabiegów Exilis, przynoszących optymalny efekt, można wykonać już w trakcie miesiąca.

Komentarze do: Wygraj walkę o jędrne ciało (4)

arpka
arpka 29-09-2010 20:20

Zaffiro

2

Kiedy po rocznym karmieniu mojego dziciatka spojrzałam w lustro na moje piersi przeżyłam prawie załamanie nerwowe. Nie miałam pojęcia że aż tak poddały się prawom grawitacji. No i ten brzuch i te faldy skóry. zaffiro oka... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (2)
Pokaż cały wątek (2)
Vitanka
Vitanka 29-09-2010 10:36

Zaffiro

1

Miałam zabieg Zaffiro wykonywany rok temu. Nadal jestem bardzo zadowolona z efektu. Skóra jest gładziutka i wygląda naturalnie. Odjęło mi to lat. Sam zabieg był bezbolesny i nie miałam po nich żadnych obrzęków.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
asia29
asia29 02-09-2010 10:13

zaffiro

1

Zaffiro to cudowna sprawa, własnie takiemu termoliftingowi poddała się moja mama. Nie zdecydowała się na zwykły lifting, ponieważ to zbyt inwazyjne i często efekty bardzo nienaturalnie wyglądają. Przykładowo po liftingu ... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze