Szukaj

W Karkonosze po zdrowie i urodę

Podziel się
Komentarze0

Karkonosze to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów Dolnego Śląska. Przyjeżdżają tu zarówno spragnieni ciszy i spokoju turyści, jak i amatorzy sportów.

W Karkonosze po zdrowie i urodę
Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów, którego szczyt wyznacza położona na wysokości 1603 m n.p.m. Śnieżka. Nazywane Górami Olbrzymimi obfitują w ciekawe formacje skalne,  kotły polodowcowe i wodospady. Niepowtarzalne wartości przyrodnicze chroni od ponad pół wieku Karkonoski Park Narodowy.

Przyjeżdżający tutaj turyści chwalą świetnie przygotowane szlaki, schroniska górskie i całą turystyczną infrastrukturę. Karkonosze są atrakcyjne zarówno latem (wędrówki , wspinaczka, jazda na rowerze, nordic walking), jak i zimą (liczne wyciągi i kolejki dla narciarzy).

Od lat region ten odwiedzają również kuracjusze, którzy chcą skorzystać z tutejszego ostrego, górskiego klimatu i licznych uzdrowisk.


Kąpiele mineralne, okłady borowinowe czy bicze wodne to tylko niektóre z zabiegów wykonywanych w karkonoskich sanatoriach. Od niedawna, ta część Dolnego Śląska oferuje turystom możliwość skorzystania z oferty najnowocześniejszej kliniki w regionie.

KCM Clinic pełni funkcje zarówno lokalnej przychodni lekarskiej, jak i prywatnego centrum medycznego.

- KCM Clinic funkcjonuje w Jeleniej Górze od ponad 6 lat. Od tego też roku  oferujemy naszym Pacjentom możliwość skorzystania ze Szpitala Chirurgii 1 Dnia, w którym wykonujemy zabiegi z zakresu m.in. ortopedii, neurochirurgii kręgosłupa, urologii, laryngologii, mikrochirurgii narządu wzroku, chirurgii plastycznej i dziecięcej– mówi Stanisław Styś, dyrektor ds. rozwoju KCM Clinic.

Jeleniogórską klinikę wyróżnia doskonałe położenie, w samym centrum miasta oraz wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Z jej usług korzystają również i sami mieszkańcy w ramach współpracy z NFZ.


Przyjeżdżają tu także pacjenci z innych części Polski, a nawet z zagranicy stanowiąc coraz liczniejszą grupę Pacjentów, gdyż KCM organizuje również i pobyt w hotelu na czas leczenia.

- Indywidualnie podchodzimy do każdego Pacjenta i dbamy nie tylko o jego zdrowie, ale i dobre samopoczucie podczas leczenia. Staramy się, aby każdy poczuł się tutaj wyjątkowo i nie tylko wyleczył ciało, ale i poprawił swój stan ducha – mówi Stanisław Styś, dyrektor ds. rozwoju KCM Clinic.

Planując wyjazd w Karkonosze warto zaopatrzyć się nie tylko w mapę geograficzną czy przewodnik po zabytkach kultury. Właśnie tutaj, w wyjątkowym klimacie i przepięknym otoczeniu można skorzystać z tego, co daje nam współczesna medycyna. Leczenie czy poprawa zdrowia na pewno przebiegnie przyjemniej, gdy otaczają nas jedne z najpiękniejszych polskich gór.

- Nie od dziś wiadomo, że warunki leczenia i komfort pacjenta mają ogromne znaczenie dla jego wyników. Gdy dodamy do tego urokliwy krajobraz, świeże powietrze i pozytywne nastawienie – sukces murowany! – mówi Stanisław Styś, dyrektor ds. rozwoju KCM Clinic.

Oprócz licznych zabiegów oferowanych przez tutejsze uzdrowiska i kliniki, w centrum Jeleniej Góry znaleźć można również szeroką gamę usług z zakresu medycyny estetycznej. Ujędrnianie skóry, usuwanie zmarszczek i przebarwień czy powiększanie ust to dziś coraz bardziej powszechne zabiegi, których nie może zabraknąć w nowoczesnej klinice.

Poprawianie urody z udziałem lekarza nie jest już tematem tabu, a staje się  wyrazem dbania o wygląd. Ludzie, niezależnie od płci coraz dłużej czują się młodzi i chcą, aby ich twarz i uśmiech odzwierciedlały ich „wewnętrzny wiek” – mówi Stanisław Styś, dyrektor ds. rozwoju KCM Clinic.

Dlatego pragniemy zachęcić wszystkich do przyjazdu w Karkonosze, po zdrowie i urodę! – dodaje.

Komentarze do: W Karkonosze po zdrowie i urodę

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz