Szukaj

Światło na usługach piękna

Podziel się
Komentarze0

Od roku na polskim rynku są dostępne usługi fotodepilacji i fotoodmładzania. Zabiegi wprowadziła firma nomasvello, która jest światowym  liderem kosmetycznym w technice stosowania silnego światła IPL. Urządzenia IPL posiadają oprogramowanie, które pozwala dostosować parametry odpowiednie dla określonego fototypu skóry.Fotodepilacja to usuwanie owłosienia za pomocą światła. Podczas fotodepilacji  wiązka światła zostaje skierowana na wybraną część ciała. Melanina pochłania energię świetlną, kieruje ją do mieszka włosowego, gdzie jest przekształcana w ciepło i niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.

Depilacja IPL nie jest depilacją laserową, przez co stanowi alternatywę nawet dla osób o jasnej karnacji. Uznawana jest za najbardziej efektywną i najmniej bolesną metodę wśród wszystkich technik depilacji.

Aplikowane przy fotoodmładzaniu impulsy silnego światła odbudowują  włókna kolagenowe i elastynę. Mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka zostają zregenerowane od wewnątrz, poprawia się grubość skóry, co w efekcie redukuje bruzdy i zmarszczki mimiczne. Zabieg podkreśla owal twarzy, ujednolica koloryt skóry, poprawia jej napięcie i dodaje blasku.


Przed każdym zabiegiem przeprowadza się test sprawdzający tolerancję skóry na światło IPL,  a podczas rozmowy, wykwalifikowany personel wyklucza ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu. W najbliższym czasie oferta nomasvello powiększy się  o usługi usuwania trądziku i przebarwień. Wszystkie zabiegi są adresowane również do mężczyzn.  

Usługi w salonach nomasvello mają przystępne ceny. Fotodepilacja  i fotoodmładzanie  kosztują
99 zł za każdą część ciała. Cennik uatrakcyjniają też regularne promocje; w tej chwili po czwartym zabiegu, piąty wykonuje się gratis.

Salony nomasvello działają  już na terenie całego kraju, obecnie sieć liczy ponad 100 salonów, na całym świecie jest ich przeszło 1000.

Adresy salonów są dostępne na stronie: www.nomasvello.pl

Wszystkich zainteresowanych usługami nomasvello zapraszamy do śledzenia profilu firmy na facebooku pod adresem:  www.facebook.com/nomasvello.fotodepilacja Aktualnie zapraszamy do wzięcia udziału
w  konkursie ‘wyeksponuj swoje ciało na wiosnę’. Do wygrania vouchery na zabieg w wybranym salonie nomasvello.

Komentarze do: Światło na usługach piękna

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz