Szukaj

Piękne ciało to gładkie ciało

Podziel się
Komentarze0

Masz dosyć codziennego golenia nóg, pach i bikini? Zacięć po maszynce, wrastających włosków i wydatków na kolejne depilatory? Nic dziwnego. Czas zatem zainwestować w depilację bezpieczną, szybką i co najważniejsze - trwałą. Laser nadchodzi z pomocą. Depilacja laserowa to metoda całkowicie nieinwazyjna, a przez to bezpieczna.Oczywiście, pod warunkiem, że jest poprzedzona konsultacją lekarską oraz wykonana na odpowiednim sprzęcie i przez kompetentną osobę. W Centrach DER-MED - które są pionierem depilacji laserowej w Polsce - stosuje się lasery diodowe (Light Sheer Diode Laser System). Te, po wielu testach, okazały się najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze dla Pacjentów - wyposażone są w chłodzącą, szafirową głowicę, która minimalizuje pieczenie i redukuje ryzyko poparzeń.

- Depilacja za pomocą lasera polega na oddziaływaniu na skórę łagodną wiązką promieni, które pochłaniane są przez zawartą we włosie melaninę. W rezultacie jest on niszczony wraz z cebulką i nie ma podstaw do ponownego wzrostu. Laser jest w stanie usunąć jedynie włoski, które znajdują się w danym momencie w fazie wzrostu. Dlatego też konieczne jest wykonanie serii zabiegów - wyjaśnia Patrycja Jurek, dyplomowany kosmetolog z Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED - specjalizująca się w depilacji laserowej.

Zazwyczaj, by osiągnąć pożądany efekt zabieg należy wykonać minimum 3 razy, choć oczywiście jest to sprawa indywidualna. Podczas jednej sesji laser jest w stanie usunąć ok. 30% owłosienia. Wbrew powszechnym opiniom depilacja laserem nie musi boleć - zastosowanie odpowiedniego preparatu może zniwelować nieprzyjemne uczucie. W przypadku włosów jaśniejszych, posiadających małą ilość barwnika, możliwe jest przerzedzenie, nie zaś całkowite usunięcie.


Przed zabiegiem depilacji laserowej:

- konieczna jest konsultacja lekarska

- nie można wyrywać włosów min. 6 tygodni (twarz min. 4 tygodnie)

- można golić, przycinać, stosować kremy depilujące

- minimum tydzień przed zabiegiem nie można stosować leków światłouczulających, np. antybiotyków, dziurawca, nagietka, jak również kosmetyków i leków złuszczających


- minimum miesiąc przed zabiegiem nie powinno się stosować kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, wit.C, itp.

- nie można się opalać - zabieg może być wykonany jedynie po ustąpieniu świeżej opalenizny


Po zabiegu depilacji laserowej:

- przez kilka dni nie należy stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantu, itp.

- skóry nie można trzeć gąbką, ręcznikiem itp.

- 2-3 razy dziennie należy stosować zasypkę Alantan lub krem Alantan plus

- przez dwa tygodnie od wykonania zabiegu skórę należy chronić przed słońcem

- możliwe jest zaczerwienienie oraz niewielkie strupki czy przebarwienia, które ustępują po kilku dniach; przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymywać się do kilku tygodni

Przeciwwskazania:

- padaczka

- bliznowce

- łuszczyca

- stany zapalne

- infekcje (np. opryszczka)

- ciąża


Cena (dotyczy jednego zabiegu):

GÓRNA WARGA - 200 PLN

BRODA 250 - 360 PLN

SZYJA 250 - 360 PLN

BAKI 220 - 320 PLN

POLICZKI 220 - 320 PLN

SKRONIE - 220 PLN

KARK 270 - 360 PLN

PLECY 270 - 800 PLN

OWŁOSIENIE WOKÓŁ BRODAWEK 190 - 270 PLN

TORS 360 - 540 PLN

PACHY - 360 PLN

PRZEDRAMIONA - 360 PLN

RAMIONA 240 - 420 PLN

DŁONIE - 260 PLN

BRZUCH 150 - 450 PLN

POŚLADKI 220 - 450 PLN

BIKINI - od 360 PLN

UDA - 540 PLN

ŁYDKI - 450 PLN

USZY - 130 PLN

BRWI - 200 PLN

Możliwe są również rozwiązania pakietowe.


Komentarze do: Piękne ciało to gładkie ciało

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz