Szukaj

Piękna i młoda bez skalpela

Podziel się
Komentarze0

Zaawansowana technologia stosowana w medycynie estetycznej pozwala już nie tylko zatrzymać, ale również cofnąć czas - bez interwencji chirurga, bolesnych zabiegów oraz długotrwałej rekonwalescencji. Młodość i piękno bez skalpela jest możliwe. Kolagen i elastyna odpowiadające za napięcie i sprężystość naszej skóry przestają prawidłowo funkcjonować już po 30. roku życia.Nie bez znaczenia jest również palenie papierosów, nadmierne opalanie się, gwałtowne zmiany wagi i czynniki zewnętrzne. To wszystko sprawia, że skóra coraz bardziej opada, a zmarszczek przybywa. Oczywiście, można pogodzić się z nieuchronnym biegiem czasu, ale można również skorzystać z najnowszych osiągnięć dostępnych w gabinetach kosmetycznych i dłużej cieszyć się jędrną skórą.

Od niedawna prawdziwą furrorę w gabinetach kosmetycznych robi urządzenie pod nazwą TITAN®. Czym sobie na to zasłużył? TITAN® pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry, czyli mówiąc prościej - lifting bez skalpela. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem poprawiają kontur twarzy, szyi, brzucha, ud i ramion. Wykonanie dwóch/trzech zabiegów pozwala uzyskać rezultat widoczny nawet przez 5 lat, ale bardzo często jest stosowany również przed „wielkim wyjściem”, by niemalże od razu poprawić wygląd skóry.


- Osoby, które do nas trafiają są coraz lepiej wyedukowane - śledzą nowinki technologiczne, które pojawiają się w gabinetach i czym prędzej chcą z nich korzystać - mówi Renata Tłustowska, właścicielka Centrum DER-MED Kraków i współwłaścicielka Centrum DER-MED w Katowicach i we Wrocławiu.


Drugim amerykańskim odkryciem w polskich gabinetach kosmetycznych jest laser FRAXEL®. Jego innowacyjność polega na połączeniu skuteczności działania z maksymalnym skróceniem procesu leczenia. W odróżnieniu od „zwykłych” laserów nie powoduje widocznych ran, co pozwala pacjentom na normalną aktywność tuż po zabiegu.

- Fraxel stał się tak popularny, ponieważ w odróżnieniu od laserów starszego typu, nie ma ograniczeń co do miejsca stosowania. Jego działaniu można poddać całą twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz każdy inny fragment ciała, gdzie znajdują się blizny, zmarszczki lub rozstępy - wyjaśnia właścicielka DER-MED.

W przypadku oby dwóch zabiegów ich wykonaniem zajmuje się lekarz. Dodatkowo przed rozpoczęciem terapii, każda osoba obowiązkowo udaje się na konsultację lekarską, podczas której informowana jest o wszelkich ewentualnych przeciwwskazaniach, czasie trwania każdej sesji oraz liczbie zabiegów, którym należałoby się poddać.

Przed zbliżającym się coraz większymi krokami karnawałem z pewnością gabinety kosmetyczne nie będą narzekały na brak Klientów. Jak to zazwyczaj bywa, szczególnie Panie będą chciały w Nowy Rok wkroczyć jeszcze piękniejsze niż zwykle. I jak widać, jest to coraz łatwiejsze.

Komentarze do: Piękna i młoda bez skalpela

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz