Szukaj

Najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym poddają się gwiazdy

Podziel się
Komentarze0

Dbanie o wygląd stało się jednym z najważniejszych aspektów życia gwiazd. Dla gładkiej cery, szczupłej sylwetki czy jędrnych pośladków osoby z pierwszych stron gazet są w stanie zrobić naprawdę dużo. Przedstawiamy bezbolesne i zapewniające niemal natychmiastowy efekt zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym najczęściej poddają się gwiazdy. 

Najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym poddają się gwiazdy


Likwidacja zmarszczek

Gładka twarz jest niemal obowiązkiem u pojawiających się na czerwonym dywanie celebrytek. Niekwestionowanym liderem spośród zabiegów umożliwiających skuteczną walkę z upływającym czasem i zmarszczkami jest botoks. Wstrzykniecie preparatu trwa zaledwie około 15 minut i powoduje niemal natychmiastowe spłycenie i wygładzenie zmarszczek. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, jednak po kolejnych kuracjach, rezultaty mogą się utrzymywać znacznie dłużej. Botoksowi wyrósł jednak poważny konkurent w walce ze zmarszczkami. To terapia laserowa. Zabieg fotoodmładzania wykonywany laserem X-Lase jest nie tylko bezbolesny, ale i nieinwazyjny, dzięki czemu już następnego dnia po zabiegu można wrócić do normalnych czynności życiowych.

- W czasie zabiegu światło laserowe, przenika przez wierzchnią warstwę skóry bez jej uszkodzenia i działa w jej głębszych rejonach, pobudzający tym samym fibroblasty do syntezy nowych włókien kolagenowych, których starzejąca się skóra najbardziej potrzebuje, powodując tym samym redukcję zmarszczek. Dla osiągnięcia spektakularnego efektu zaleca się serię 4-6 zabiegów X-Lase, co 2-3 tygodnie – tłumaczy kosmetolog Dominika Jasik z gabinetu Cykas Kosmetologia Estetyczna w Poznaniu.
Cena: 400 zł

Usunięcie przebarwień


Problemy z cerą znanych osób nie różnią się niczym od problemów reszty społeczeństwa, a rzucające się w oczy plamy czy przebarwienia na skórze potrafią odebrać pewność siebie niejednej gwieździe. Na proces ich powstania mają wpływ przede wszystkim czynniki hormonalne i genetyczne, a także promieniowanie ultrafioletowe. Nieestetyczne plamy i przebarwienia mogą być również efektem zejścia stanów zapalnych np. trądziku czy urazów skóry. Aby usunąć przebarwienia również możemy wykorzystać X-Lase. Emitowane przez urządzenie światło laserowe o długości 1064 nm jest bowiem wychwytywane przez barwnik melaninę, powodując tym samym likwidację przebarwień.

Cena: 380 zł

Odchudzanie zimnem

Gwiazdy pragną być piękne i szczupłe szybko i najlepiej bezboleśnie. Chcąc zrzucić zbędne kilogramy bez rygorystycznej diety i ciężkich ćwiczeń decydują się na zabieg kriolipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej pod wpływem niskiej temperatury. Kriolipolizę, przy pomocy urządzenia CoaxMed, wykonuje się także w Polsce.

W czasie zabiegu miejscowo aplikowane jest intensywne zimno o temp. nawet do – 7 st. C, co powoduje, że zawartość komórek tłuszczowych ulega zamrożeniu. Dochodzi, więc do takiego samego zjawiska jak w przypadku zamrażania wody – rośnie objętość komórek tłuszczowych, w wyniku czego się rozpadają, a krople tłuszczu są uwalnianie do organizmu. Następnie do akcji wkraczają już wątroba i nerki, które usuwają tłuszcz z naszego ciała – tłumaczy mgr Dominika Jasik.

W wyniku zabiegu kriolipolizy możemy utracić od 25 do 45% warstwy tłuszczu, a efekty na swoim ciele zobaczymy już po 2 tygodniach. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów zabieg można powtórzyć po 45 dniach. Dla porównania chudnięcie pod okiem dietetyka przy pomocy odpowiednio dobranej diety i ćwiczeń to utrata ok. kilograma na tydzień.
Cena: 400-500 zł

Ujędrnianie pośladków

Kształtne i ponętne pośladki są atutem nawet w przypadku zgrabnych modelek, które innych krągłości wolałyby raczej uniknąć. Celebryci nie są tu, więc wyjątkiem. Nieinwazyjny i bezbolesny zabieg ujędrniający pośladki polega na podgrzaniu skóry falą radiową. W jego wyniku regeneruje się w organizmie kolagen, odpowiadający za jędrność, gładkość i elastyczność skóry. Co istotne, osoby decydujące się na zabieg falą radiową nie muszą się obawiać poparzeń pośladków. Urządzenie CoaxMed, którym wykonuje się zabieg posiada bowiem skuteczny system chłodzenia, dzięki czemu zabieg ujędrniający jest komfortowy i bezpieczny dla skóry.
Cena: 300 zł

Komentarze do: Najpopularniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, którym poddają się gwiazdy

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz