Szukaj

Lifting twarzy bez skalpela

Podziel się
Komentarze0

Osiągnięcia medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla chirurgii plastycznej. Zabiegi w gabinetach kosmetycznych nie wymagają bowiem długiego czasu rekonwalescencji, a efekt uzyskiwany jest zdecydowanie szybciej. Obecnie do grona najpopularniejszych zabiegów odmładzania skóry bez użycia skalpela, dołączył kolejny, zupełnie innowacyjny preparat - Sculptra®. Czym sobie zasłużył na to zainteresowanie?Sculptra® to preparat medyczny, który został stworzony z myślą o tych, którzy chcą zarówno wygładzić zmarszczki, jak również przywrócić utraconą w procesie starzenia objętość twarzy. Preparat Sculptra® można stosować m.in. do korekcji zmarszczek nosowo-wargowych, bruzd w kącikach ust, zapadniętych policzków oraz zmarszczek na podbródku. Jest to preparat bezpieczny dla ludzkiego organizmu i dobrze tolerowany.

Sculptra® to kwas polimlekowy, który po wstrzyknięciu pobudza organizm do samodzielnej produkcji kolagenu – wyjaśnia lek. med. Katarzyna Kowalska-Górska wykonująca zabieg preparatem Sculptra® w Centrum DER-MED Wrocław - W kilka dni po zabiegu, w efekcie wchłonięcia się zawartej w preparacie wody, zmarszczki stają się ponownie widoczne. Niemniej jednak, jest to dopiero początek kuracji, bowiem później mikrocząsteczki substancji czynnej Sculptra® inicjują naturalny proces wypełniania zmarszczek, a tym samym widocznie ujędrniają skórę - dodaje specjalistka DER-MED.


Dodatkowym rezultatem kuracji jest także zwiększenie grubości skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna. Liczba zabiegów uzależniona jest od indywidualnych oczekiwań, jednak aby rezultaty stały się widoczne, zabieg należy wykonać przynajmniej 2 razy w ciągu półtora miesiąca. Efekty są zauważalne już po kilku tygodniach, a utrzymują się około 2 lat. W tym czasie preparat wchłania się do organizmu nie powodując zazwyczaj żadnych skutków ubocznych.


Działanie preparatu Sculptra®:
- wygładzenie bruzd i zmarszczek
- przywrócenie jędrności i napięcia skóry
- przywrócenie utraconej objętości twarzy, która jest następstwem procesu starzenia
- zwiększenie grubości skóry

Cena:
Uzależniona jest od ilości zastosowanego preparatu - od 1700 zł

Centrum DER-MED
ul. Armii Krajowej 12/3
kompleks AB
tel. (071) 796 46 36
gabinet.wroclaw@dermed.pl

Informacje dodatkowe:

DER-MED to sieć Centrów Kosmetyczno – Dermatologicznych zlokalizowanych w trzech największych miastach południa Polski: Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Od 1999 r. grono profesjonalnych specjalistów – lekarzy, kosmetologów, kosmetyczek i fizjoterapeutów proponuje kompleksowe programy leczenia i dbania o urodę z zakresu: laseroterapii, medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Więcej informacji na www.dermed.pl.

Komentarze do: Lifting twarzy bez skalpela

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz