Szukaj

Kuracja nawilżająca cerę po długiej ekspozycji na słońce

Podziel się
Komentarze0

Czy wiedziałaś, że aż 80% zmarszczek jest wynikiem nadmiernej ekspozycji na słońce? Z pewnością nie myślałaś o tym korzystając z uroków wakacyjnej pogody. Teraz, po urlopie, Twoja skóra nie tylko się postarzała, ale może być przesuszona i pokryta przebarwieniami. Zabiegi, które skutecznie ją zregenerują, nawilżą i ujędrnią, rekomenduje dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm z Wrocławia.Z wakacji wróciłaś opalona, wypoczęta i zrelaksowana. Kiedy Ty spacerowałaś brzegiem morza rozkoszując się piękną pogodą, Twoja skóra wcale nie odpoczywała. Cały czas była narażona na działanie promieni słonecznych, słonej wody i wiatru. Skutki łatwo przewidzieć: przesuszenie, spadek jędrności, przebarwienia i plamy posłoneczne. Ratunek może przynieść tylko kompleksowa kuracja odżywczo-nawilżająca, którą do potrzeb Twojej skóry dobierze lekarz dermatolog. W sprawdzonym gabinecie medycznym masz do wyboru całą gamę zabiegów, które pomogą rozwiązać powakacyjne problemy skóry.

Twoja skóra jest silnie przesuszona, zatem potrzebuje intensywnego nawilżenia. Świetne efekty pozwoli uzyskać zabieg z użyciem preparatu Restylane HYDROBALANS lub Princess Rich. - To autorskie mieszanki firm farmaceutycznych, zawierające m.in. kwas hialuronowy i glicerynę, które przywracają i długotrwale utrzymują głęboki poziom nawilżenia skóry - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z WellDerm. Składniki preparatów mają zdolność silnego i długotrwałego wiązania wody w skórze. Dzięki temu po 1-3 zabiegach skóra staje się jędrniejsza i bardziej napięta, a efekty utrzymują się około pół roku.

Jeżeli Twoim utrapieniem są przebarwienia i plamy posłoneczne, zastosuj Cosmelan, który działa na proces melanogenezy (wytwarzania barwnika) na każdym jego etapie. Zabieg całkowicie zlikwiduje przebarwienia i to nawet te powstałe przed wielu laty, ujednolici koloryt skóry, a na dodatek ją wygładzi. - Cosmelan ma też w swoim składzie retinol, który pobudza produkcję kolagenu, a w konsekwencji ujędrnia skórę i wygładza płytkie zmarszczki. Z tego powodu stosuje się go jako rodzaj kuracji odmładzającej - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska, która specjalizuje się w nowoczesnych technikach odmładzania skóry. Kuracja trwa miesiąc i składa się z pojedynczego zbiegu w gabinecie i kuracji domowej.


Twoja skóra potrzebuje silnej regeneracji? Zdecyduj się na Regeneris, który zapewnia odnowę skóry na poziomie komórkowym. Zabieg polega na przygotowaniu dla każdego pacjenta jego indywidualnego eliksiru młodości. - Regeneris wykorzystuje właściwości naprawcze komórek naszego organizmu. Czynniki wzrostu zawarte w osoczu bogatopłytkowym skutecznie mobilizują komórki skóry do samoodnowy - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum WellDerm, które jako jedno z nielicznych w Polsce wykonuje zabiegi Regeneris. Efekty? Odmłodzona, ujędrniona i napięta skóra pozbawiona płytkich zmarszczek.


W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć peelingów chemicznych - prawdziwego bestsellera wśród jesiennych zabiegów odnowy. Ich właściwości są niezwykle wszechstronne, a na dodatek można je dobrać do potrzeb każdej skóry, czy to suchej, odwodnionej, trądzikowej czy wrażliwej. W zależności od rodzaju zastosowanego kwasu, peelingi chemiczne rozjaśniają przebarwienia, nawilżają, odświeżają skórę, a na dodatek gwarantują jej odmłodzenie.

Jesień to najlepszy czas na wykonywanie zabiegów odnowy. O regeneracji skóry w gabinecie warto pomyśleć zwłaszcza teraz. Nie działaj jednak pochopnie - wybierz sprawdzony gabinet medyczny, w którym kompetentny lekarz zdiagnozuje potrzeby Twojej skóry i dobierze właściwą dla Ciebie terapię.

O WELLDERM

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu to gabinet medyczny zapewniający nie tylko terapię chorób dermatologicznych, ale także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Medyczną ofertę Centrum uzupełniają profesjonalne usługi kosmetyczne o działaniu leczniczym, pielęgnującym i upiększającym. O komfort każdego pacjenta Centrum dba zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów, a wszystkie zabiegi wykonywane są po konsultacji i pod ścisłą kontrolą lekarza dermatologa gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość. Centrum WellDerm korzysta z nowoczesnego sprzętu i najnowszych technologii.

Komentarze do: Kuracja nawilżająca cerę po długiej ekspozycji na słońce

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz