Szukaj

Jak ujędrnić ciało?

Podziel się
Komentarze0

Opracuj swój indywidualny program powrotu do idealnego kształtu. Zaffiro, Exilis, Sculptra to zabiegi, które pomogą uporać Ci się z brakiem jędrności, obwiśnięciami, czy nadmiarem tkanki tłuszczowej. Dzięki nim kolejnego lata będziesz mogła cieszyć się pięknie wyrzeźbioną sylwetką. Słońce, szum morskich fal, piasek pod stopami. Ty, zamiast cieszyć się urokami urlopu, obsesyjnie myślisz o fałdkach tłuszczu i o tym, jak bardzo zazdrościsz jędrnego brzucha dziewczynie na ręczniku obok.Zamiast na walorach pejzażu, cała Twoja uwaga koncentruje się na mało jędrnych udach i cellulicie... Próbowałaś nawet coś z tym zrobić - kolejna dieta cud okazała się równie skuteczna jak poprzednia, a siłownię, mimo że zainwestowałaś w karnet, nadal odwiedzasz sporadycznie. Jeżeli jednak myślisz, że Twoja sytuacja jest beznadziejna, jesteś w błędzie. Zamiast się zadręczać, już teraz opracuj swój indywidualny plan powrotu do idealnego kształtu w gabinecie medycznym. Jego realizacja pod okiem lekarza specjalisty zagwarantuje Ci nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. W walce o przywrócenie jędrności takie fachowe wsparcie okaże się bardzo przydatne. - Upływ czasu, wahania wagi, hormony, przebyta ciąża - to wszystko pozostawia trwałe piętno na naszym ciele. Z biegiem lat spowalniają się procesy odnowy komórkowej naszej skóry. W wyniku postępującej utraty kolagenu maleje jej jędrność i sprężystość - tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm z Wrocławia, które specjalizuje się w zabiegach poprawiających kontur ciała. - Zazwyczaj, aby zobaczyć efekty zabiegów, potrzeba kilku miesięcy. Jeżeli teraz, u schyłku lata, zaplanujemy kurację leczniczą, smukłą i wymodelowaną figurą będziemy mogły cieszyć się podczas kolejnego urlopu - dodaje
dr Bliżanowska.

Jędrność ciała pomoże przywrócić kilka sprawdzonych zabiegów. Stosowane na newralgiczne obszary - uda, pośladki, brzuch, ramiona - wysmuklają, redukują cellulit, wspomagają produkcję kolagenu. Na top-liście zabiegów dających trwale rezultaty ujędrnienia znalazły się trzy - Zaffiro, Exilis i Sculptra.

Zaffiro to rodzaj liftingu termicznego wykorzystujący zalety światła podczerwonego (IR). Swoją nazwę zawdzięcza głowicy wykonanej z szafiru, która rozgrzewa głębokie warstwy skóry do temperatury nawet 65 stopni Celsjusza. - Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe zostają pobudzone, a w ciągu kolejnych miesięcy przybywa nowych. W efekcie wraca napięcie i utracona elastyczność skóry - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska. Zaffiro pozwoli uporać się z obwisłą skórą ramion i ud, ujędrni brzuch młodej mamy, będzie ratunkiem po intensywnej kuracji odchudzającej lub poprawi kontur nóg. Dzięki niemu nie będzie konieczna interwencja chirurga. Efekty są widoczne od razu, a dzięki wzmożonej produkcji kolagenu będą się nasilały z upływem czasu (nawet do 12 miesięcy po zabiegu). Najlepsze rezultaty pozwala uzyskać seria zabiegów, jednak każdorazowo to lekarz zdecyduje, ile ich potrzeba, aby poprawić wygląd newralgicznej partii ciała.


Exilis to zupełnie nowatorskie podejście do problemów modelowania ciała. Ma wiele zalet - spala tłuszcz, ujędrnia ciało, likwiduje cellulit i wysmukla sylwetkę. Swoją skuteczność zawdzięcza nowatorskiej technologii - połączeniu terapii ultradźwiękami i radiofrekwencji. - Tutaj też mamy do czynienia z podgrzewaniem skóry - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska z Centrum WellDerm, które jest jednym z pionierów w wykonywaniu tego innowacyjnego zabiegu w Polsce. - Ultradźwięki i radiofrekwencja podnoszą temperaturę, która nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Dzięki temu nasza skóra staje się odmłodzona i jędrniejsza, a także zyskuje na sprężystości, co potwierdzają pacjentki, które zdecydowały się na Exilis w WellDerm - dodaje. Co najważniejsze, efekty zabiegu są trwałe. Komórki tłuszczowe zostają zlikwidowane, a takiego rezultatu nie zagwarantują żadne ćwiczenia na siłowni. Ogromną zaletą Exilis jest też to, że całą serię czterech zabiegów, gwarantujących optymalne efekty, można wykonać już w trakcie miesiąca.


Sculptra to dobrze znany zabieg, zazwyczaj stosowany na twarz, który poprawia jej owal, niweluje obwiśnięcia i opadnięcia. Zawarty w preparacie kwas L-polimlekowy doskonale pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. W efekcie odmładza skórę i poprawia jej strukturę.
W zależności od potrzeb można go stosować na wybrane partie ciała. - W WellDerm stosujemy sculptrę nietypowo, bo nie tylko na twarz, ale też na wszystkie partie ciała, którym brak jędrności - brzuch, ramiona czy dekolt. To daje doskonałe efekty. Stosowana w serii po 3 zabiegi, pozwala cieszyć się ujędrnioną skórą nawet do 24 miesięcy po zabiegu - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska.

Żadna zmiana, w założeniu trwała i skuteczna, nie może być nagła i drastyczna. Twoje ciało nie zmieni się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Może zbliżyć się do ideału, kiedy pod okiem fachowca zaplanujesz długofalową, przemyślaną kurację ujędrniającą.

O WELLDERM

Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm we Wrocławiu to gabinet medyczny zapewniający nie tylko terapię chorób dermatologicznych, ale także zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Medyczną ofertę Centrum uzupełniają profesjonalne usługi kosmetyczne o działaniu leczniczym, pielęgnującym i upiększającym. O komfort każdego pacjenta Centrum dba zespół doświadczonych lekarzy i specjalistów, a wszystkie zabiegi wykonywane są po konsultacji i pod ścisłą kontrolą lekarza dermatologa gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wysoką jakość. Centrum WellDerm korzysta z nowoczesnego sprzętu i czerpie z najnowszych technologii.

Komentarze do: Jak ujędrnić ciało?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz