Szukaj

Cellulaze™ - nowość do skutecznej terapii cellulitu

Podziel się
Komentarze0

Firma OPTOPOL, dystrybutor specjalistycznego sprzętu zabiegowego i diagnostycznego dla gabinetów i klinik medycyny estetycznej wprowadziła do swojej oferty Cellulaze™ – urządzenie, które jako pierwsze na świecie chirurgicznie wpływa na strukturę cellulitu.Cellulaze™ jest małoinwazyjną procedurą chirurgiczną do terapii cellulitu, przynoszącą klinicznie potwierdzone, długofalowe efekty. Innowacyjny, ale jednocześnie prosty mechanizm Cellulaze™ oparty na technologii SideLight™ opracowanej przez firmę Cynosure wykorzystuje wiązkę światła Nd:Yag o długości 1440 nm umożliwiając lekarzowi termiczne nacinanie zwłóknianych, zdeformowanych przegród i rozbijanie grudek tłuszczu znajdujących się pod powierzchnią skóry.

Skutkiem zabiegu jest uruchomienie produkcji nowego kolagenu prowadzące do odbudowy przegród oraz – dzięki energii lasera dostarczanej do górnej warstwy tkanki podskórnej - uelastycznienia i wzmocnienia skóry właściwej, co skutkuje jej ujednoliceniem i wygładzeniem w okresie od kilku tygodni do kilku miesięcy po zabiegu.

Kliniczne badania potwierdzają, że pojedynczy zabieg z użyciem Cellulaze™ gwarantuje dającą się zmierzyć redukcję cellulitu i poprawę stanu i wyglądu skóry. Już w ciągu 6 miesięcy po zabiegu jej sprężystość wzrasta średnio o 32% w stosunku do sprężystości mierzonej przed zabiegiem, gęstość mierzona ultrasonografem wzrasta o 22%, a poprawa taka trwa przynajmniej 12 miesięcy.


Bardzo istotny jest również fakt, iż odbywa się ona przy minimalnych i ustępujących przeważnie już po 3 miesiącach skutkach ubocznych, które z reguły towarzyszą tego rodzaju zabiegom takich, jak zasinienie, opuchlizna czy przejściowy brak czucia w obszarze zabiegowym. Wszystko to powoduje, iż satysfakcja i zadowolenie klientów badane rok po zabiegu są bardzo wysokie i sięgają 92,5%.

Urządzenie Cellulaze™ prezentowane będzie po raz pierwszy w Polsce na stoisku firmy OPTOPOL w czasie Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, który w dniach 24-26 lutego br. odbywać się będzie w Warszawie.

Podczas kongresu OPTOPOL zaprezentuje także wprowadzone niedawno na polski rynek urządzenie AntyAge LED® wykorzystujące potencjał diod LED w procesie leczenia chorób skóry i poprawy jej wyglądu, cieszący się już ogromnym uznaniem lekarzy dermatologów i pacjentów system Thermage®, laser typu Q-Switch REVLITE, laser frakcyjny CO2 MedArt FRx, laser endowaskularny MedArt oraz laser diodowy Clear+Brillant.

Szczegółowe informacje dotyczące urządzeń i sprzętu zabiegowego i diagnostycznego z oferty firmy OPTOPOL znajdują się na stronach dystrybutora: www.dermatologia.optopol.com.pl i www.optopol.com.pl

Komentarze do: Cellulaze™ - nowość do skutecznej terapii cellulitu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz