Szukaj

Przewijanie z happy endem. Dlaczego warto mieć kosz na pieluszki?

Podziel się
Komentarze0

Wygodny kącik do przewijania malucha to jedna z najlepszych inwestycji młodych rodziców. Warto zadbać o to, aby wszystko, co będzie potrzebne do przewinięcia bobasa, było w zasięgu ręki. Rodzice dużo czasu poświęcają na przewijanie i pielęgnację malucha. Najmłodsze pociechy wymagają zmiany pieluszki nawet kilkanaście razy na dobę.


Vademecum młodej mamy, czyli co trzeba wiedzieć o przewijaniu


Rodzice dużo czasu poświęcają na przewijanie i pielęgnację malucha. Najmłodsze pociechy wymagają zmiany pieluszki nawet kilkanaście razy na dobę. Dlatego warto odpowiednio przygotować się do codziennych obowiązków i właściwie zaaranżować kącik do przewijania. Aby wygodnie i bezpiecznie zmienić maluszkowi pieluchę, zadbaj o przygotowanie właściwego miejsca. Pamiętaj o nieprzemakalnym materacyku i właściwej temperaturze w pomieszczeniu.

Maluchy, zwłaszcza te najmłodsze, są bardzo wrażliwe i szybko reagują na zmianę temperatury. Podczas przewijania wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne: myjemy skórę dziecka (lub czyścimy chusteczkami nawilżającymi) i smarujemy ją kremem natłuszczającym. W zasięgu ręki rodzica powinna się także znaleźć pieluszka na zmianę oraz czyste ubranko.

Higiena przede wszystkim

Kwestia co zrobić z brudnymi pieluchami spędza sen z powiek młodym rodzicom. W trosce o zdrowie swoich dzieci i higienę otoczenia szukają najlepszych rozwiązań. Wyrzucenie zabrudzonej pieluchy do zwykłego  kosza na śmieci wydaje się nie być idealnym rozwiązaniem. Jedynym w pełni skutecznym i najbardziej higienicznym sposobem pozbycia się zabrudzonych pieluch jest np. specjalny pojemnik na pieluchy Korbell ze sklepu www.babymama.pl


Koszyk możliwości


Pojemnik na pieluchy Korbell to w pełni skuteczny i niezawodny sposób pozbywania się brudnych pieluszek. Młode mamy cierpią na deficyt wolnych chwil.  Dzięki nowoczesnemu pojemnikowi Korbell zaoszczędzisz czas i pieniądze. Przy projektowaniu i wykonaniu pojemnika zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki wyjątkowemu systemowi workowemu sam decydujesz,   kiedy trzeba opróżnić kosz i ile folii ( worka, refill) chcesz użyć. Kupując pojemnik na pieluchy Korbell, nie wyrzucasz pieniędzy w błoto. Gdy Twój maluch wyrośnie z pampersów, wyjmujesz system uszczelniający i otrzymujesz wygodny, estetyczny i praktyczny kosz na śmieci.  Możesz go używać w domu i w biurze.

Czysto i przyjemnie

Pojemnik na pieluchy Korbell posiada system uszczelniający, dzięki któremu nieprzyjemny zapach nie wydostaje się na zewnątrz. Podczas wymiany worka nie narażasz się na kontakt z nieczystościami, ponieważ nie ma bezpośredniego dostępu do pieluch oraz ich zapachu. Na straży higieny stoją wymienne ekologiczne wkłady do kosza na zabrudzone pieluchy. Wykonane z wytrzymałego polietylenu o wysokiej gęstości skutecznie neutralizują nieprzyjemny zapach i uniemożliwiają wydostanie się woni i płynów na zewnątrz.

W trosce o środowisko


Pojemnik na pieluchy Standard Korbell to produkt przyjazny środowisku naturalnemu. Jego wkład jest wykonany z materiałów biodegradowalnych, a konstrukcja ( pierścień utrzymujący worek) jest produktem wielokrotnego użytku. Dodatkowo pojemnik został wykonany z najwyższej jakości plastiku ABS, który nadaje się do dalszego przetwarzania.

Pojemnik na pieluchy Korbell jest dostępny w dwóch wersjach: standard 15 litrowy na 30 pieluch oraz Plus 26 litrowy na 40 pieluch.

Pojemniki na pieluchy Korbell w 2008 roku zostały uhonorowane nagrodą US Consumer’s Report za najlepszy produkt w swojej kategorii.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl

Komentarze do: Przewijanie z happy endem. Dlaczego warto mieć kosz na pieluszki?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz