Szukaj

Z Sutriconem łatwiej znieść połóg po cesarskim cięciu

Podziel się
Komentarze0

Już trzeciego dnia po cesarce możliwe jest wypisanie do domu. Jednak w opiece nad dzieckiem i samodzielnym funkcjonowaniu mamie potrzebna jest jeszcze pomoc.Opieka nad dzieckiem możliwa jest kilkanaście godzin lub około doby po operacji. Dość szybkie wstanie lub chociaż siedzenie na łóżku jest wskazane jako zapobieganie zakrzepom. Niestety pierwszym ruchom będzie towarzyszył ból i problemy z chodzeniem.

Pierwsze chwile z noworodkiem

Gdy tylko świeżo upieczona  mama będzie mogła usiąść, warto poprosić o przyniesienie noworodka. Przystawienie do piersi jest ważne, nawet jeśli laktacja nie została jeszcze uruchomiona. Najpóźniej dwa, trzy dni po porodzie w piersiach będzie wystarczająca ilość pokarmu.


Pielęgnacja blizny po cesarce

Zdjęcie szwów odbywa się tydzień po operacji. – „Warto  zapytać o odpowiedni sposób pielęgnacji blizny. Kobietom po cesarskim cięciu polecam silikonowe plastry na blizny Sutricon. To skuteczna metoda pielęgnacji blizny. Nie jest skomplikowana w stosowaniu, a przynosi doskonałe efekty związane m.in. z przyśpieszeniem procesu gojenia i zmniejszeniem odczuwanym dolegliwości". – mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Więcej na www.polkaintymnie.pl

Komentarze do: Z Sutriconem łatwiej znieść połóg po cesarskim cięciu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz