Szukaj

Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce

Podziel się
Komentarze0

Unident Union Dental Spa z Wrocławia zwyciężył w ogólnopolskim konkursie na najpiękniejszą klinikę stomatologiczną. Najwyższy światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci! Stałymi klientami Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo - Karolina Malinowska i Olivier Janiak.


Do konkursu Top Design Kliniki Stomatologiczne 2010 zgłosiło się ponad 50 gabinetów z całego kraju. Kapituła oceniała nie tylko poziom usług, ale i warunki  w jakich przebywają pacjenci podczas leczenia. Wśród jurorów znaleźli się więc nie tylko eksperci w dziedzinie stomatologii, ale także znawcy architektury i projektanci. Swoich zwycięzców typowali także internauci oraz czytelnicy miesięcznika „Dobre Wnętrze”, którzy na daną placówkę głosowali w internecie i za pośrednictwem SMS-ów.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 26 marca 2011 roku – wrocławska klinika, oprócz prestiżowego tytułu Top Design, otrzymała bon o wartości 35 tys. zł, przeznaczony na wyposażenie gabinetów, w tym zakup implantów BIOMET 3i. Jurorzy byli zgodni, że jest ona nie tylko najpiękniejszą kliniką w Polsce, ale i najnowocześniejszą, gwarantującą światowy poziom leczenia.

Realizacja projektu Unident Union Dental Spa najlepiej ze wszystkich kandydatów hołduje zasadzie, która mówi, że nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie. Architektura jako nierozerwalna część tego otoczenia powinna wnosić w nie wartości nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Nie zapomnieli o tym projektanci tej kliniki, nadając przestrzeni nowy wymiar - oceniła Patrycja Zaczyńska z ADP ARCH LTD, członkini jury.

Wrocławską klinikę, jedną z najnowocześniejszych w Europie, zaprojektowała właścicielka, stomatolog i implantolog Iwona Gnach-Olejniczak, która zanim rozpoczęła budowę kliniki uczestniczyła w wielu konferencjach na całym świecie. Odwiedziła m.in. prestiżowe uniwersytety medyczne o międzynarodowej renomie, czerpiąc z ich doświadczeń wiedzę i wzorce. Miała okazję poznania najlepszych standardów nie tylko z zakresu nowoczesnej implantologii, ale również z urządzania i wyposażania tego typu placówek. Klinika mieści się w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie parku Akademii Medycznej.


W luksusowo urządzonych wnętrzach pacjenci objęci są wszechstronną opieką stomatologiczną z zakresu ortodoncji dorosłych bez usuwania zębów, chirurgii jamy ustnej, zaawansowanej implantologii, najnowocześniejszej stomatologii estetycznej oraz kompleksowego leczenia stomatologicznego.

Unident Union Dental Spa jest ukoronowaniem mojej dwudziestoletniej pracy w zawodzie lekarza stomatologa. Od początku wiedziałam, że moja klinika musi być nie tylko miejscem pełnym harmonii i bezpretensjonalnego piękna. Priorytetem było uruchomienie w Unident Union najbardziej zaawansowanych technologii medycznych dostępnych na świecie – mówi Iwona Gnach-Olejniczak. -  Nagroda Top Design potwierdza, że udało mi się zrealizować marzenia o doskonałym połączeniu piękna z najwyższym światowym poziomem usług.

Budowa nagrodzonej siedziby Unident Union trwała 3 lata. Obiekt od 2008 roku służy blisko 5 tysiącom pacjentów, których klinika obejmuje opieką. To technologicznie zaawansowany budynek od podstaw projektowany na potrzeby medyczne. Oprócz luksusowych gabinetów stomatologicznych w budynku znajduje się sala konferencyjna na ponad 60 miejsc, w której odbywają się szkolenia dla stomatologów z całej Polski. Sala jest połączona audiowizualnie z całym obiektem, tak że odbywającą się konferencję można śledzić na ekranach plazmowych we wszystkich pomieszczeniach.


O klinice Unident Union Dental Spa

Założona przez Iwonę Gnach-Olejniczak działa we Wrocławiu już ponad 20 lat. Powstała w 1991 roku. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem światowej klasy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy doskonalą swe umiejętności na najlepszych światowych uczelniach. Wrocławska klinika specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym pacjentów dorosłych bez konieczności usuwania zębów, zaawansowanych zabiegach rekonstrukcji utraconej kości na potrzeby uzupełnienia brakujących zębów za pomocą implantów oraz wysokoestetyczną rekonstrukcją uśmiechu.

Iwona Gnach-Olejniczak wdrożyła projekt Dental Face Lifting - autorskie połączenia wielu dziedzin stomatologii z zabiegami nieinwazyjnej medycyny estetycznej, którego efektem jest uzyskanie młodszego i bardziej atrakcyjnego wyglądu. Unident Union oferuje także leczenie bólów głowy i  chrapania oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Na miejscu można skorzystać również z wyjątkowych możliwości diagnostycznych kliniki - do dyspozycji pacjentów pozostaje zaawansowany technologicznie tomograf komputerowy wiązki stożkowej 3D-Kodak 9500, który pozwala na trójwymiarowe obrazowanie całej czaszki. Umożliwia to precyzyjną diagnostykę i planowanie najbardziej skomplikowanych zabiegów z zakresu chirurgii jamy ustnej  i implantologii,
a także proces remodelingu ortodontycznego.

Z Unident Union Dental Spa od lat współpracuje na stałe grupa lekarzy cenionych w krajach Unii Europejskiej i USA, wśród których kluczowe znaczenie posiada stała współpraca z prof. R. Lazarra, lekarzem, twórcą systemu implantologicznego BIOMET 3i (Implants Innovation) w Palm Beach Garden na Florydzie. Klinika zatrudnia 20 osób.

Od 2008 roku klinika działa w nowym budynku przy ulicy Kochanowskiego we Wrocławiu. Ten obiekt został zbudowany od podstaw z myślą o komforcie pacjentów. Na 800 metrach kwadratowych powierzchni znajdują się doskonale wyposażone gabinety stomatologiczne i Medical Spa.

Najwyższą jakość usług kliniki rekomendują znane osobowości polskiego establishmentu. Pacjentami Unident Union Dental Spa są m. in. top modelka Karolina Malinowska oraz Olivier Janiak- osobowość telewizyjna, jak również Tomasz Jacyków, znany polski stylista, aktor Kuba Wesołowski, oraz koszykarz Robert Kościuk i znany piłkarz, Sebastian Mila.

Komentarze do: Wrocławska klinika stomatologiczna nr 1 w Polsce

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz