Szukaj

Żegnajcie zmarszczki. Take Ten już w Polsce

Podziel się
Komentarze0

TAKE TEN - jedyny preparat liftingujący twarz, przynoszący efekt już po dziesięciu minutach.Eksperci oferują sposób na poprawienie wyglądu twarzy bez bólu i operacji plastycznych w 10 minut. Take Ten to unikalna innowacja medyczna i kosmetologiczna, której zaaplikowanie zajmuje jedynie 10 minut i sprawia, że twarz i ciało znów wyglądają wspaniale. Twarz jest zwierciadłem duszy, a promienna twarz może mieć wpływ na wiele innych sfer naszego życia.


Take Ten tonizuje mięśnie twarzy. Jest to licencjonowana procedura i kuracja, poparta przeprowadzonymi badaniami i udoskonalona dzięki metodom medycznym i naukowym. Kuracja odmładza mięśnie, które z biegiem lat przywarły do kości. Uelastycznia je, bez potrzeby długiego oczekiwania na efekty terapii, co zwykle ma miejsce przy innych metodach. Najważniejsze, że kuracja ta nie wymaga strzykawek i skalpelów. Niewiarygodną skuteczność preparatu można przypisać tzw. fali Baxendale.

Korzyści Take Ten w porównaniu z innymi kuracjami kosmetologicznymi:

 • Krótki czas. Jedna kuracja zajmuje tylko dziesięć minut.
 • Skuteczność. Efekty widoczne po pierwszej kuracji.
 • Trwałość. Zaleca się powtarzanie 10-minutowej terapii podtrzymującej efekty działania preparatu w odstępach co 4 lub co 6 tygodni, licząc od pierwszego zastosowania.
 • Kuracja bez skalpeli i strzykawek.
 • Bezpieczna i bezbolesna.
 • Żadnej terapii uzupełniającej w celu wzmocnienia efektów. Ekonomiczna cena.
 • Żadnego procesu gojenia. Pacjent nie musi w ogóle pozostawać w domu.
 • Relaksująca kuracja.
 • Brak czynników ryzyka, jedynie dobroczynne efekty uboczne: szum w uszach, zgrzytanie zębami i migreny mogą ustać, również bóle głowy i ból karku. Zapalenia dziąseł (nawet chroniczne) mogą odejść w przeszłość. Preparat działa dobroczynnie na problemy skórne i sprawia, że blizny stają się mniej widoczne.
 • W porównaniu z terapiami oferowanymi na rynku, ten produkt ma znacznie niższą cenę, a jednocześnie jest od nich skuteczniejszy.
 • Dodatkowo, Take Ten stanowi skuteczne narzędzie wspomagające leczenie osób z niedowładem nerwu twarzowego, nawet w najpoważniejszych przypadkach.

Komu zalecany jest preparat?

Paniom, które oczekują prawdziwych i trwałych wyników terapii odmładzającej twarz we względnie krótkim czasie. Ten krótki czas jest istotny, ponieważ w dzisiejszym świecie pełnym pośpiechu bardzo trudno jest pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe, a jednocześnie odpowiadać na własne potrzeby. Marzymy o chwili dla siebie, aby odzyskać piękno i witalność, a w tym preparat Take Ten jest najlepszym sprzymierzeńcem. Preparat zalecany jest ponadto każdemu, kto chciałby mieć młodszą twarz i utrzymać swoje naturalne piękno bez bólu, bez skalpela i bez wielkich kosztów. Zalecany jest każdemu, kto chciałby dać sobie dziesięciominutową szansę na szczęśliwsze życie. Dodatkowo, zalecany jest kosmetologom i właścicielom salonów kosmetycznych, którzy chcieliby skorzystać z unikalnego przetargu, do którego zachęca Take Ten:Zgłoś swój salon do przetargu i zostań Ambasadorem Take Ten w Polsce.


Przyślij nam zgłoszenie do przetargu z wyjaśnieniem dlaczego Twój salon jest najbardziej odpowiedni do pełnienia tej roli:

 • Przedstaw swój salon i swoich pracowników. Prześlij prezentację salonu wraz ze zdjęciami i hasłem, które charakteryzuje Twoją działalność.
 • Dlaczego poświeciłaś się branży pielęgnacji urody?
 • Czy uważasz, że Ty i Twoi pracownicy wprowadzacie innowacje w dziedzinie zabiegów pielęgnujących urodę?
 • Co jeszcze Twój salon może zaoferować klientom w porównaniu do innych salonów?
 • Dlaczego Twoi klienci lubią Twój salon?
 • Jeżeli wygrałabyś tytuł „Salon Ambasadora Take Ten w Polsce”, w jaki sposób wykorzystałabyś ten fakt? Co zrobiłabyś dla Take Ten?
 • Prosimy o przedstawienie wszelkich innych argumentów przemawiających za tym, abyś to Ty została krajowym Ambasadorem Take Ten.

Zgłoszenia powinny dotrzeć do nas w następującym terminie: do poniedziałku, 31 stycznia 2011 r.

Ostateczny termin dokonania oceny: poniedziałek, 7 lutego 2011 r.

Nagroda:

Wyłoniony w konkursie Ambasador Take Ten wygra urządzenie Take Ten o wartości € 4.100,00.

Kolejne dziewięć najlepszych salonów kosmetycznych biorących udział w konkursie, które wraz ze zwycięskim salonem stanowią pierwszą dziesiątkę, otrzyma bezpłatne szkolenie i zniżkę w wysokości 20% ceny zestawu preparatu przy zakupie, prosto od fińskiego posiadacza patentu Take Ten.

Komentarze do: Żegnajcie zmarszczki. Take Ten już w Polsce

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz