Szukaj

Trzy kroki do regeneracji skóry – program triniti

Podziel się
Komentarze0

Wraz z wiekiem nasza skóra traci sprężystość, pojawiają się też pierwsze oznaki starzenia. Aby przywrócić cerze dawny blask, warto skorzystać z oferty nowoczesnych zabiegów regeneracyjnych, takich jak Program trinitiTM. Każda z nas marzy o tym, żeby zawsze wyglądać pięknie i młodo.

Trzy kroki do regeneracji skóry – program triniti

Niestety, upływający czas obchodzi się często z naszą urodą bezlitośnie. Gdy do pojawiających się coraz liczniej zmarszczek dołączają inne niedoskonałości cery, jak plamy posłoneczne czy blizny, nasza samoocena zdecydowanie spada. Większość preparatów kosmetycznych i pielęgnacyjnych nie jest w stanie poradzić sobie z problemem, gdy jest on zaawansowany.

Zamiast jednak poddawać się już na samym początku walki o młody i świeży wygląd, warto pamiętać, że dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji będą nowoczesne zabiegi regeneracji i rewitalizacji skóry. Jednym z nich jest kompleksowy program trinitiTM.

Potrójne działanie rewitalizujące

Program trinitiTM jest jedyną w pełni kompleksową formułą, która łączy w sobie trzy etapy poprawy stanu skóry. Są to:
  • odmładzanie,
  • ujędrnianie,
  • redukcja zmarszczek.
Wszystkie powyższe kroki można zrealizować w trakcie jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej, co pozwala zaoszczędzić sporo cennego czasu. Wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego wykonuje się program trinitiTM, opiera się na unikalnym działaniu technologii elõs będącej połączeniem energii światła z energią prądu RF. Pierwszy etap pozwala usunąć objawy fotostarzenia, do których możemy zaliczyć zmiany naczyniowe (trądzik różowaty, naczyniaki) oraz pigmentowe (piegi, plamy posłoneczne, plamy starcze, przebarwienia).


Druga część programu umożliwia z kolei przemodelowanie kolagenu, ujędrnienie skóry, a tym samym wygładzenie jej powierzchni. Specjalny aplikator, działając na głębokości 3 mm, skutecznie zmniejszy także pory, co znacząco wpłynie na poprawę kondycji cery. Ostatni etap programu trinitiTM dotyczy przede wszystkim głębokich zmarszczek oraz fałd, porów czy blizn. Za pomocą aplikatora frakcyjnego, który sięga 1,5 mm w głąb skóry, następuje poprawa struktury skóry oraz redukcja zmarszczek. Wszystko to sprawia, że cera staje się jędrniejsza i gładsza.


Praktyczna strona zabiegu

Procedura odmładzająca trinitiTM może być wykonywana na całym ciele, ale jest szczególnie polecana dla okolic twarzy, szyi, dekoltu i rąk. – Zabieg nie posiada ograniczeń wiekowych, jednak należy pamiętać, że jest to silna, kompleksowa procedura, co predysponuje ją zwłaszcza dla osób, których skóra zdradza różnorakie oznaki starzenia. – wyjaśnia Karolina Pociask, właścicielka „Kształtosfery”, Ośrodka Referencyjnego m.in. Programu trinitiTM. Efekt liftingu jest widoczny już w trakcie zabiegu, ale w pełni satysfakcjonujące rezultaty osiąga się po upływie ok. 4-6 tygodni.

– Pacjenci, którzy zdecydowali się na zabieg, podkreślają, że, w odróżnieniu od innych metod, efekt osiągnięty dzięki trinitiTM jest bardzo naturalny, ponieważ rysy, mimika, ani uśmiech nie zostają zmienione. To nadal jest ich twarz, tylko kilka lat młodsza – dodaje Karolina Pociask. Program może być realizowany tylko z wykorzystaniem oryginalnych urządzeń technologii elõs. Wtedy jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Okres rekonwalescencji jest minimalny i wynosi od 1 do 2 dni, a drobne ślady pozabiegowe na twarzy, które mogą wystąpić w ciągu kilku dni po wykonaniu procedury, z łatwością ukryjemy pod makijażem.

Komentarze do: Trzy kroki do regeneracji skóry – program triniti

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz