Szukaj

Porozmawiajmy o zębach

Podziel się
Komentarze0

O możliwościach poprawy defektów uzębienia, codziennej profilaktyce, a także o metodach uzupełniania brakujących zębów będzie można usłyszeć i podyskutować podczas bezpłatnego, otwartego spotkania ze specjalistami w Centrum Stomatologii Candeo.


Jak najlepiej ratować zęby własne, a jak zastąpić ich brak? – to tytuł pierwszego wykładu, który odbędzie się już 26 listopada o godzinie 13.00 przy ul. Bednarskiej 6 w Poznaniu. Całe wydarzenie odbiegać będzie od statycznego, jednostronnego referatu. Podczas spotkania do dyspozycji uczestników będą specjaliści stomatolodzy, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Chętni będą mieli również możliwość odbycia darmowej konsultacji z lekarzami oraz przeglądu jamy ustnej.


– Wydarzenie to kierowane jest głównie do pacjentów, którzy zmagają się z ubytkami w uzębieniu i nie posiadają pełnej wiedzy na temat możliwości ich uzupełnienia. Stąd też taka forma spotkania, by umożliwić uczestnikom zadanie pytań i skonfrontowanie tego, co wiedzą na temat protetyki, z tym, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w ich konkretnym przypadku – mówi Magda  Sensmecka  z Centrum Stomatologicznego Candeo. – Mamy nadzieję, że dzięki temu takie pojęcia jak implant, korona czy most protetyczny staną się dla uczestniczących w spotkaniu w pełni zrozumiałe – dodaje.

Na wykładach mile widziane będą nie tylko osoby, które na co dzień zmagają się z problemami stomatologicznymi, ale również wszyscy zainteresowani profilaktyką i ochroną jamy ustnej. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy potwierdzić swoją obecność telefonicznie: 61 843 37 12 oraz 61 661 03 40 lub mailowo: klinika@candeo.pl.

Komentarze do: Porozmawiajmy o zębach

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz