Szukaj

No+Vello - rewolucja w fotodepilacji i fotoodmładzaniu

Podziel się
Komentarze0

No+Vello to firma, która zrewolucjonizuje polski rynek fotodepilacji (IPL) i fotoodmładzania. Klientów zaskoczy stałą taryfą cenową: 99 zł za każdą okolicę ciała.  Salony No+Vello działają już we Wrocławiu (ul. Armii Krajowej 6/2) i w Warszawie (ul. Grójecka 45), a wkrótce klienci będą mogli skorzystać z usług także w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Lublinie. No+Vello oferuje oprócz fotodepilacji również zabiegi fotoodmładzania, usuwania przebarwień czy trądziku.No+Vello posiada najszybsze z dostępnych na rynku urządzenia o natężeniu energii 60 dżuli na cm2. Emitują one impulsy silnego światła (IPL) umożliwiając wykonanie zabiegów na różnych typach skóry i kolorach włosów, co odróżnia je od urządzeń do depilacji laserowej, skutecznych tylko w ściśle określonych przypadkach. Sprzęt wyposażono w nowoczesny system chłodzenia Sub Zero Intense dający efekt miejscowego znieczulenia i zapewniający bezbolesność zabiegu.

Urządzenia No+Vello działają na zasadzie selektywnej fototermolizy, która niszczy mieszki włosowe bez uszkadzania skóry. Proces depilacji składa się z zabiegów przeprowadzanych w ciągu kilku miesięcy. Ich częstotliwość zależy od tempa wzrostu włosów, a ilość (średnio 4-8 zabiegów) od typu skóry i koloru włosów. Przed rozpoczęciem zabiegów personel wykonuje test na skórze oraz wypełnia ankietę służącą do określenia fototypu skóry oraz możliwych przeciwwskazań. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu - włosy zaczynają wypadać w ciągu kilku następnych dni.


Technologia fotodepilacji No+Vello gwarantuje doskonałe rezultaty niezależnie od typu skóry i rodzaju włosów. Jest bardziej nowoczesna, zdecydowanie tańsza, skuteczniejsza i mniej bolesna niż laserowa. Efekt końcowy to trwała depilacja.

Aktualne ceny depilacji laserowej oraz IPL są wysokie, co uniemożliwia większości osób korzystanie z zabiegów. Decydują się one na tańsze metody (np. depilację woskiem), które są bolesne i nie przynoszą pożądanych rezultatów. Stała taryfa cenowa oferowana przez No+Vello: 99 zł za jeden zabieg na daną okolicę ciała sprawia, że fotodepilacja oraz fotoodmładzanie są dostępne również dla osób o mniej zasobnych portfelach.

Przykładowe ceny zabiegów:

Okolica ciała Inne salony No+Vello

Pachy 200 zł 99 zł

Pachwiny 250 zł 99 zł

Cała noga 700 zł 99 zł

Cała ręka 500 zł 99 zł

No+Vello to sieć ponad 550 salonów w Hiszpanii, Portugalii, Brazylii, Polsce, a wkrótce również we Włoszech, w Rumunii, Bułgarii i Meksyku. Dodatkowe informacje: http://www.nomasvello.com/poland.

Komentarze do: No+Vello - rewolucja w fotodepilacji i fotoodmładzaniu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz