Szukaj

Czas na fotoodmładzanie

Podziel się
Komentarze0

Słońce, zmiany hormonalne czy po prostu czas sprawiają, że nasza skóra traci elastyczność, staje się cieńsza i delikatna, pojawiają się zmarszczki, czasem przebarwienia. Szukając rozwiązania jak pomóc skórze odzyskać blask, warto zapoznać się ofertą salonów no+vello i spróbować zabiegów światłem IPL.


Upływ czasu jest procesem, który dotyczy każdego z nas. Podczas, gdy powinniśmy cieszyć się dojrzałością, zaprzątamy sobie głowę tym, że nie wyglądamy już tak młodo jak dawniej. Pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, a skóra traci jędrność. Obniża się gęstość kolagenu, skóra traci elastyczność, a przez to staje się cieńsza i delikatniejsza.

Starzenie się skóry powoduje również:


- Przesuszanie skóry
- Zmarszczki mimiczne
- Utratę elastyczności
- Pojawianie się pieprzyków, plam starczych
- Zmiany naczyniowe

Producenci proponują nam wiele rozwiązań, aby odwrócić zegar. Od tych, które możemy stosować codziennie do tych, które są bardziej inwazyjne. Jednak samo używanie kremów nie daje pożądanych rezultatów, a stosowanie np. botoksu łączy się z dużymi kosztami i nie zawsze przynosi pożądany efekt.


Fotoodmładzanie polega na aplikowaniu impulsów silnego światła, które przenikają w głąb skóry bez uszkadzania naskórka. Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, co powoduje odbudowę włókien kolagenowych i elastyny, które pomagają naprawiać mikrosieci tworzące tkankę skóry i naskórka. Uzyskuje się efekt wypełnienia dzięki poprawie struktury i regeneracji skóry od wewnątrz.


Zabieg wykonywany w salonach no+vello jest nieinwazyjny i aby się mu poddać nie wymagane jest specjalne przygotowanie – mówi Martyna Królikowska, Expansion Manager no+vello – Cena zabiegu nie jest wysoka, fotoodmładzanie w salonie no+vello dostępne jest w cenie 99 zł. Klientki chętnie korzystają z zabiegów na twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Przeciwwskazania to ciąża, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne, bielactwo, łuszczyca.

Szczególnie po okresie wakacyjnym warto zadbać o swoją skórę. Lato to czas, kiedy jest ona narażona na ciągłe działanie promieni słonecznych. Jesienią zauważamy jak nasza skóra staje się szorstka, sucha oraz mało elastyczna. Aby poprawić swój wygląd zabieg fotoodmładzania można stosować już od 25 życia. Chociaż poprawę obserwuje się już od pierwszych zabiegów, to pełny rezultat kuracji uzyskany jest po zakończeniu serii, która z wynosi około 5 zabiegów. Stosowanie dwa razy dziennie Rewitalizującego Kremu do Twarzy no+vello wyraźnie wzmacnia i utrwala efekt fotoodmładzania.

Komentarze do: Czas na fotoodmładzanie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz