Szukaj

All-on-4 - rewolucyjna metoda w implantologii - piękny uśmiech w jeden dzień

Podziel się
Komentarze0

Uśmiech to potężna broń. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, że jest jednym z naszych największych atutów. Wielokrotnie udowodniono, że zwykły uśmiech może poprawić komuś samopoczucie, otworzyć zamknięte wcześniej drzwi, a nawet pomóc w negocjacjach biznesowych. Ale zanim zaczniemy uśmiechać się do wszystkich na około warto przyjrzeć się krytycznym okiem, jak prezentuje się nasz uśmiech Jeśli na pierwszy rzut oka widać, że potrzebna jest wizyta u dentysty, a co gorzej, widoczne są braki w uzębieniu, nie liczmy na to, że nasza „sekretna broń” zadziała.Najnowsze odkrycia w dziedzinie implantologii pozwalają na wszczepienie implantów wraz z koroną zaraz po usunięciu chorego zęba. Dotyczy to zarówno pojedynczego implantu, jak i całego uzębienia. Miliony ludzi na świecie skorzystało już z możliwości jakie daje nowoczesna implantologia stomatologiczna. Jeszcze parę lat temu, pacjenci, którzy decydowali się na implanty musieli czekać kilka miesięcy na założenie korony, aby implant mógł zintegrować się z kością. Dzisiaj, dzięki postępom w medycynie, można pacjentom zaoferować jednoczesne usunięcie zęba i wszczepienie implantu wraz z koroną tego samego dnia!

Taką możliwość daje metoda All-on-4 opracowana przez Dr. Paulo Malo wspólnie z jego zespołem z MALO CLINIC. Metoda ta pozwala na odbudowę pełnego uzębienia dzięki wszczepieniu tylko 4 implantów. To prosta, a jednocześnie rewolucyjna metoda w dziedzinie implantologii stomatologicznej, dzięki której można w 100% uniknąć przeszczepu kości przy wszczepianiu implantów w szczęce dolnej i w 99% procentach w szczęce górnej.

„Dzięki metodzie All-on-4 pacjenci mogą opuścić naszą klinikę z pełnym uzębieniem tylko po 30 minutach zabiegu i w ciągu 3-4 godzin od przyjęcia do kliniki. Przy zastosowaniu tej metody chirurgicznej cały zabieg jest bezbolesny, znacznie bardziej komfortowy dla pacjenta, daje natychmiastowy efekt i zdecydowanie tańszy od tradycyjnych metod, ponieważ nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów związanych z przeszczepem kości." - powiedział dr Paulo Malo, Prezes MALO CLINIC Health & Wellness.


Niezależnie od tego kim jesteś, czy zabieganym biznesmenem, czy też seniorem, który znowu chciałby móc jeść wszystkie pyszne rzeczy, które jadł wcześniej badź też młodym człowiekiem, który stracił zębyczy, np. w wyniku choroby genetycznej, teraz dzięki All-on-4 możesz w niewiarygodnie szybki i prosty sposób, poprawić jakość swojego życia i cieszyć się pięknym uśmiechem.

Opracowana i udoskonalona przez dr. Malo metoda All-on-4 jest teraz także dostępna dla polskich pacjentów w nowo otwartej w Warszawie MALO CLINIC Polska.


"Zdecydowaliśmy się otworzyć naszą klinikę w Polsce, ponieważ Polacy są coraz bardziej wymagający i świadomi nowych możliwości jakie daje postęp w dziedzinie implantologii i rehabilitacji stomatologicznej. Chcemy też, żeby w ciągu 3 najbliższych lat, Polska dołączyła do wiodących w Europie klinik stomatologicznych" - dodał
dr. Malo.

W MALO CLINIC Polska, pacjenci będą mogli korzystać z następujących usług: Chirurgia Jamy Ustnej, Implantologia, Protetyka Estetyczna, Stomatologia Zachowawcza, Higiena Stomatologiczna, Radiologia, Endodoncja, Ortodoncja
i oczywiście z All-on-4.

O MALO CLINIC

MALO CLINIC, założona w 1995 r. przez dr Paulo Malo, jest światowym liderem w dziedzinie implantologii i rehabilitacji stomatologicznej, oraz największym centrum kształcenia specjalistów z tej dziedziny. MALO CLINIC rozwija się niezwykle dynamicznie, nieustannie wprowadzając innowacje w dziedzinie stomatologii. Od momentu rozpoczęcia działalności w centrum Lizbony 14 lat temu, przekształciła się z kliniki dentystycznej w ośrodek wiedzy
z zakresu implantologii i rehabilitacji stomatologicznej, który świadczy także szeroko pojęte usługi zdrowotne na skalę międzynarodową, specjalizując się w kompleksowej diagnozie stanu zdrowia oraz w zabiegach z zakresu wellness.

MALO CLINIC opracowała wiele innowacyjnych technik chirurgicznych i materiałów stomatologicznych. Metoda All-on-4, która zyskała uznanie światowych autorytetów medycznych, jest niezwykłym przykładem rewolucyjnego wkładu MALO CLINIC w tę dziedzinę medycyny. Metoda ta pozwala na odbudowę pełnego uzębienia podczas tylko jednego zabiegu, bez cięć i szwów, w ciągu zaledwie 30 minut. Poza wieloma innymi zaletami, All-on-4 pozwala uniknąć bolesnego przeszczepu oraz odbudowy kości. Znacząco skraca czas rekonwalescencji (z kilku, a nawet kilkunastu miesięcy do jednego dnia), nadając zupełnie nowy wymiar rehabilitacji stomatologicznej. Pośród innych innowacji wprowadzonych przez MALO CLINIC warto wymienić również opracowanie implantu Nobel SpeedyTM , oraz kilku innych narzędzi do zaawansowanej chirurgii implantologicznej.

Komentarze do: All-on-4 - rewolucyjna metoda w implantologii - piękny uśmiech w jeden dzień

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz