Szukaj

Piękna w bikini

Podziel się
Komentarze0

Aby dobrze wyglądać jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele. Szczególnie przed latem, kiedy perspektywa włożenia bikini jest coraz bliższa. Diety, sport, środki wspomagające odchudzanie. Ale czy to wystarczy? Dieta - to właśnie od niej zaczynamy walkę ze zbędnymi kaloriami.


Krok 1 - oczyszczenie organizmu
 
Niestety najczęściej stawiamy na restrykcyjne metody, które osłabiają organizm i powodują rozdrażnienie. Odchudzając się na własną rękę na początku odstawiamy słodycze oraz jedzenie po godzinie 18. Ale to nie zawsze skutkuje. Jeśli chcemy zwalczyć tłuszcz najlepiej spotkać się z dietetykiem, który ułoży jadłospis odpowiedni dla naszego stylu życia, upodobań, a czasami i dolegliwości, z którymi się borykamy. Warto postawić na diety oczyszczające. Usuwają szkodliwe toksyny, wspomagając jednocześnie procesy trawienne. Sami nabieramy energii oraz w mniejszym stopniu odczuwamy zmęczenie. Wystarczy jeść jedynie naturalne pokarmy rezygnując z produktów przetworzonych takich jak: mąka, cukier, czy jedzenie z torebek.


Krok 2 - ruch to zdrowie

Poranna gimnastyka jest jedną z najlepszych form spalania kalorii. Udowodnił to amerykański trener Jorge Cruise. Ćwiczenia wcale nie muszą być drakońskie. Należy jednak nastawić się na trening siłowy. Podstawą jest, aby wykonywać je rano przynajmniej przez 8 min. Różnicę zauważymy już po tygodniu. Zbędne kilogramy to jedna sprawa. Druga to cellulit, z którym zmaga się ponad 80 proc. kobiet nawet szczupłych i młodych. W tym przypadku również sport będzie najlepszym rozwiązaniem np. pływanie i jazda na rowerze. Aktywność fizyczna pobudzi układ limfatyczny oraz będzie stymulować produkcję włókien kolagenu i elastyny.


Krok 3 - niezastąpione urządzenia 

Bikini już czeka, a walka z kilogramami i cellulitem przeradza się w raczej walkę z wiatrakami? Skąd my to znamy. W takiej sytuacji warto sięgnąć po urządzenia bazujące na elektrostymulacji np. Platiumed Koral. Za pomocą tej techniki jesteśmy w stanie działać punktowo na poszczególne partie ciała. Mamy możliwość precyzyjnego dopasowania zestawu ćwiczeń do rodzaju mięśni, nad którymi chcemy pracować. Co najważniejsze metoda nie jest absorbująca tak, jak wyjście na siłownię. Towarzyszy innym czynnościom m.in. oglądaniu telewizji, czy odrabianiu lekcji z naszymi pociechami. A doskonale wiemy, że łączenie przyjemnego z pożytecznym jest dziś najlepszym rozwiązaniem.

Kierując się tymi sposobami mamy gwarancję, że idealna sylwetka i gładka skóra będą tego lata naszą domeną. Tym razem to nie bikini stanie się naszą wizytówką, a idealne ciało. Czego więcej pragnąć? Tylko błękitnego nieba!

Komentarze do: Piękna w bikini

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz