Szukaj

Przystanek Zabawa - Rodzino Trzymaj Formę!

Podziel się
Komentarze0

Zbliża się kolejny weekend, a warszawska Kępa Potocka na Żoliborzu, znowu zamieni się w olbrzymi plac zabawa dla całych rodzin. Będą tańce, malowanie buziek, porady dietetyków, przejażdżki konne, gry i zabawy sportowe, zdrowe gotowanie. A to wszystko w ramach programu „Przystanek Zabawa - Rodzino Trzymaj Formę”. Od 18 czerwca na Kępie Potockiej sportowcy, animatorzy, dietetycy i artyści uczą nas prawidłowych nawyków związanych z odżywianiem się, sportem oraz szeroko rozumianą profilaktyką zdrowotną.


W ten weekend  czekają nas takie atrakcje jak: joga dla małych i dużych, zajęcia ruchowe z Socatots – Piłkarskie Maluszki. SOCATOTS jest pierwszym i oryginalnym, międzynarodowym programem piłkarskim stworzonym z myślą o dzieciach w wieku od 6 miesięcy do 5 roku życia.

Są to specjalnie dla dzieci opracowane ćwiczenia z piłką rozwijające motorykę, równowagę, umiejętność przebywania w grupie i pewność siebie. Ćwiczenia są skonstruowane tak, by ulepszyć relacje dziecka z rodzicami

Bajkodance’owanie - zajęcia taneczne Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

Taneczna Wyspa Odkrywców 
  • tańce dla dzieci i dorosłych ze szkołą Steps4Salsa
  • przejażdżka konna dla najmłodszych
  • EkoJarmark z Myszką Norką - tworzenie kukiełek z makulatury
  • tańce: zumba
  • karate dla naszych milusińskich
  • oraz rodzinne gotowanie z Monika Bral i Alassane Wat. Jest to niezwykła para w życiu prywatnym i zawodowym. Tancerka - Mistrzyni Polski Dance Show solo, on tancerz, choreograf i pedagog urodzony w Paryżu.
  • W akcje włączyli się m.in. Agata Młynarska, Magdalena Różdżka, Lucyna Malec, Jacek Rozenek.

Więcej informacji: www.przystanekzabawa.pl

Komentarze do: Przystanek Zabawa - Rodzino Trzymaj Formę!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz