Szukaj

Dziecko w aucie, czyli jak bezpiecznie przewozić malucha

Podziel się
Komentarze0

O komfort i bezpieczeństwo dziecka w samochodzie należy dbać  na co dzień.  Polskie prawo nakazuje, aby dziecko do 12 roku życia i o wzroście do 150 cm było przewożone w foteliku samochodowym lub specjalnym siedzisku. Co oczywiste, fotelik musi być dostosowany do wieku, wzrostu i wagi malucha. Musi także posiadać odpowiednie atesty.


Po co nam fotelik?

Fotelik samochodowy ma zapewnić maluchowi maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy. Różnice w budowie anatomicznej małych dzieci i dorosłych sprawiają bowiem, że pasy nie są właściwym środkiem do ochrony zdrowia i życia pociechy. Nieprzestrzeganie przepisów prawa może skończyć się nałożeniem mandatu i punktów karnych.

Najlepsze rozwiązanie


Wybór fotelika samochodowego nie jest łatwym zadaniem. W trosce o najwyższą jakość komfortu pociechy i zapewnienia mu maksimum bezpieczeństwa pragniemy wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Jedynie dobrze dobrany fotelik może zagwarantować pełną ochronę. 

Okazuje się jednak, że w parze z wygodą i bezpieczeństwem malucha nie idą praktyczne rozwiązania, dzięki którym foteliki mogłyby być szybko i sprawnie przenoszone (są ciężkie, duże, niepraktyczne). Alternatywą dla tradycyjnych sposobów przewożenia maluchów zapewniającą dzieciom komfort jazdy, a rodzicom wygodę w użyciu,  jest siedzisko samochodowe Bubble Bum ze sklepu www.babymama.pl

Zobacz również:Bezpieczna jazda


Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem jest obowiązkiem rodzica. Gwarancję pełnej ochrony malucha oraz zapewnienie najwyższego komfortu podczas jazdy daje pierwsze w Polsce siedzisko samochodowe Bubble Bum. Siedzisko Bubble Bum (posiadające homologację ECE R44-04) jest wykonane z delikatnego tworzywa, znakomicie tolerowanego przez najmłodszych.

Bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Siedzisko Bubble Bum, tak samo jak fotelik samochodowy, gwarantuje dziecku pełną ochronę. Jednocześnie, w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów przewożenia maluchów, jest tanie i praktyczne. Dzięki temu, że siedzisko jest lekkie, przenośne i małe, można zabrać je ze sobą wszędzie. Waży ok. 0,5 g, a złożone na płasko swobodnie zmieści się w schowku, w plecaku czy w torebce. Gdziekolwiek jesteś, czymkolwiek podróżujesz, bezpieczeństwo Twojego dziecka jest w zasięgu Twojej ręki. 

Siedzisko Bubble Bum jest przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 roku życia , o wzroście do 135cm i wadze od 15 – 36 kg.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl

Komentarze do: Dziecko w aucie, czyli jak bezpiecznie przewozić malucha

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz