Szukaj

Dziecko w aucie, czyli jak bezpiecznie przewozić malucha

Podziel się
Komentarze0

O komfort i bezpieczeństwo dziecka w samochodzie należy dbać  na co dzień.  Polskie prawo nakazuje, aby dziecko do 12 roku życia i o wzroście do 150 cm było przewożone w foteliku samochodowym lub specjalnym siedzisku. Co oczywiste, fotelik musi być dostosowany do wieku, wzrostu i wagi malucha. Musi także posiadać odpowiednie atesty.


Po co nam fotelik?

Fotelik samochodowy ma zapewnić maluchowi maksimum bezpieczeństwa podczas jazdy. Różnice w budowie anatomicznej małych dzieci i dorosłych sprawiają bowiem, że pasy nie są właściwym środkiem do ochrony zdrowia i życia pociechy. Nieprzestrzeganie przepisów prawa może skończyć się nałożeniem mandatu i punktów karnych.

Najlepsze rozwiązanie


Wybór fotelika samochodowego nie jest łatwym zadaniem. W trosce o najwyższą jakość komfortu pociechy i zapewnienia mu maksimum bezpieczeństwa pragniemy wybrać najlepsze z możliwych rozwiązań. Jedynie dobrze dobrany fotelik może zagwarantować pełną ochronę. 

Okazuje się jednak, że w parze z wygodą i bezpieczeństwem malucha nie idą praktyczne rozwiązania, dzięki którym foteliki mogłyby być szybko i sprawnie przenoszone (są ciężkie, duże, niepraktyczne). Alternatywą dla tradycyjnych sposobów przewożenia maluchów zapewniającą dzieciom komfort jazdy, a rodzicom wygodę w użyciu,  jest siedzisko samochodowe Bubble Bum ze sklepu www.babymama.pl


Bezpieczna jazda


Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem jest obowiązkiem rodzica. Gwarancję pełnej ochrony malucha oraz zapewnienie najwyższego komfortu podczas jazdy daje pierwsze w Polsce siedzisko samochodowe Bubble Bum. Siedzisko Bubble Bum (posiadające homologację ECE R44-04) jest wykonane z delikatnego tworzywa, znakomicie tolerowanego przez najmłodszych.

Bezpieczeństwo w zasięgu ręki

Siedzisko Bubble Bum, tak samo jak fotelik samochodowy, gwarantuje dziecku pełną ochronę. Jednocześnie, w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów przewożenia maluchów, jest tanie i praktyczne. Dzięki temu, że siedzisko jest lekkie, przenośne i małe, można zabrać je ze sobą wszędzie. Waży ok. 0,5 g, a złożone na płasko swobodnie zmieści się w schowku, w plecaku czy w torebce. Gdziekolwiek jesteś, czymkolwiek podróżujesz, bezpieczeństwo Twojego dziecka jest w zasięgu Twojej ręki. 

Siedzisko Bubble Bum jest przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 roku życia , o wzroście do 135cm i wadze od 15 – 36 kg.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie: www.babymama.pl

Komentarze do: Dziecko w aucie, czyli jak bezpiecznie przewozić malucha

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz