Szukaj

Verco wprowadziła nowy suplement diety dla kobiet w ciąży

Podziel się
Komentarze1

Na początku stycznia 2010 roku, firma Verco wprowadziła na rynek swój najnowszy produkt - PregnaPLUS.  Suplement diety, PregnaPLUS, to wyjątkowe połączenie kwasów Omega 3 (DHA i EPA) , witamin oraz minerałów, skierowanych dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.Właściwa dieta ciężarnej jest jednym z podstawowych elementów odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg ciąży. To właśnie zbilansowane odżywianie powinno zapewnić przyszłym mamom potrzebne składniki odżywcze, minerały i witaminy we właściwych ilościach, a ich niedobory powinny być uzupełniane przez odpowiednie suplementy.

„W odpowiedzi na najnowsze  zalecenia środowisk ginekologicznych dotyczących suplementacji kobiet w ciąży, wprowadziliśmy nowoczesny preparat  PregnaPLUS , zawierający starannie dobrany zestaw sześciu najważniejszych składników, minerałów, witamin oraz  wysokooczyszczonych i wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3 w ilościach dostosowanych do potrzeb kobiet w ciąży i matek karmiących” - mówi Product Manager, Agata Chodakowska.


Optymalny i zbilansowany skład preparatu  PregnaPLUS  zamknięty jest w nowoczesnej, małej i łatwiej do połknięcia kapsułce żelowej. „Wielkość kapsułki lub tabletki  często ma ogromne znaczenie dla ciężarnych pacjentek. Problemy z połykaniem,  wynikające na przykład z mdłości ,które dolegają przyszłym mamom na początku ciąży, powodują często odmowę przyjmowania przez nich preparatów zalecanych przez lekarzy. Cieszę się, że na rynku pojawił się taki suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących, który mieści optymalny i zbilansowany skład w jednej, małej kapsułce” – mówi  Krystyna Lichocka, położna ze Szpitala im. Św. Zofii w Warszawie.

Suplement diety PregnaPLUS zastąpi dotychczasowy preparat firmy Verco – PregnaVIT, będąc jego doskonalszym następcą, zawierającym jeszcze więcej wysokoskoncentrowanych kwasów Omega 3. PregnaPLUS jest wytworzony zgodnie ze standardami i wymaganiami GMP i IFS.  Od stycznia 2010 r. dostępny w aptekach.

Komentarze do: Verco wprowadziła nowy suplement diety dla kobiet w ciąży (1)

skakanka
skakanka 09-03-2010 08:47

cos nowego

1

Trzeba będzie się zorientować czym jest ten nowy suplement. Ja póki co z takich substancji kobietom w ciąży zawsze polecałam Prenalen.... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze