Szukaj

DFL - Dentystyczny lifting

Podziel się
Komentarze0

Młodszy wygląd bez botoksu, liftingu czy kremów odmładzających Młodszy wygląd bez botoksu, liftingu czy kremów odmładzających? To możliwe! Wystarczy wizyta u stomatologa specjalizującego się w DFL.  Co kryje się pod tajemniczym skrótem DFL? Dental face lifting, który nie tylko zmienia wygląd zębów - skupia się na całościowym wrażeniu. To nowy trend w światowej stomatologii, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie młodszego oblicza - bez względu na wiek.Jest to wykonalne dzięki połączeniu najnowszych stomatologicznych technologii, takich jak ortodoncja, implanty (uzupełnią brakujące zęby), techniki wybielania zębów czy nowoczesne systemy licówek ceramicznych.

- Rozwiązania dobierane są indywidualnie, ale wszystkie pozwalają uzyskać nowy profil twarzy, pełny szeroki uśmiech czy wydatniejsze usta bez ingerencji chirurga plastycznego - potwierdza lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak, z kliniki stomatologicznej Unident Union Dental Spa we Wrocławiu - Warto podkreślić, że efektami uzyskanymi dzięki dental face liftingowi można cieszyć się o wiele dłużej niż wstrzykiwanym kolagenem czy botoksem.

Nowy profil

Należy porzucić przekonanie, że inwestycja w ortodoncję zwraca się tyko w przypadku młodych pacjentów. Najnowsze techniki ortodontyczne pozwalają upiększyć twarz bez konieczności ekstrakcji zębów i spoglądania w metrykę.

W przeciwieństwie do innych, skrajnych metod poprawy zgryzu, które korygują jedynie zęby, nie wpływając na składowe profilu twarzy (jak: policzki, okolica podnosowa czy wysokość dolnego piętra twarzy), metody stosowane przy dental face liftingu prowadzą do lepszego podparcia warg i policzków.


W prezencie od stomatologa - oprócz prostego zgryzu - otrzymujemy nowy, ładniejszy i młodszy wygląd. Zastosowanie najnowszych technologii pozwala także znacząco skrócić czas leczenia ortodontycznego.

- W wielu przypadku, już po kilku czy kilkunastu miesiącach, zęby przesuwają się w pożądanych kierunkach, a łuki zębowe ulegają rozszerzeniu, budując nowy uśmiech i profil twarzy - dodaje lek. stom. Iwona Gnach-Olejniczak.

Kropka nad i

W celu uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu, po leczeniu ortodontycznym najczęściej przeprowadza się zabieg wybielania, a następnie pokrywa licówkami ceramicznymi grupy lub pojedyncze zęby. Są one szczególnie polecane w przypadku niedoskonałości kształtu poszczególnych zębów lub szpar między nimi. Często, jeżeli natura okazała się hojna, wystarczy samo wybielanie.

W trakcie wypracowywania wymarzonego uśmiechu może pojawić się konieczność uzupełniania implantami braków zębowych. To rozwiązanie całkowicie bezpieczne, na co wskazuje 98,9% powodzeń tego typu zabiegów. Dzisiaj to rutynowa czynność, która nie tylko odtwarza zęby, ale przede wszystkim powstrzymuje zanikanie kości, do którego może prowadzić usuwanie zębów. Efektem tego mogą być zmiany w estetyce całej twarzy, np. zapadanie się jej profilu.

W dental face liftingu, implantologia i regeneracja kości to, zaraz po ortodoncji, podstawowe zabiegi poprawiające wygląd całej twarzy.

Dental face lifting robi zawrotną karierę na Zachodzie. Najnowsze trendy nieśmiało zadomawiają się też w Polsce. Dzięki DFL nowy, młody wygląd nie musi być już tylko zasługą skalpela.

Kontakt: 
Unident Union Dental Spa
Klinika Implantologii i Ortodoncji we Wrocławiu
www.unidentunion.com
Tel. 071 372 03 52

Komentarze do: DFL - Dentystyczny lifting

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz