Szukaj

Wirtualny gabinet kosmetyczno - dermatologiczny

Podziel się
Komentarze0

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że pilnie potrzebowałaś porady dermatologa lub kosmetologa, lecz terminy oczekiwania na wizytę były niezwykle długie? Teraz nie musisz się już martwić. Konsultacje online, wywiady z lekarzami, ciekawostki z dziedziny dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetyki znajdziesz na blogu znanego centrum kosmetyczno - dermatologicznego DER - MED.Wakacje to czas, gdy przychodnie lekarskie pękają w szwach. Sytuacje dodatkowo pogarsza sezon urlopowy. W efekcie czas oczekiwania na konsultacje u dermatologa niejednokrotnie wynosi ponad 2 tygodnie! To niesamowicie długo, biorą pod uwagę fakt, że często właśnie w czasie letnich miesięcy zmagamy się z wieloma kosmetycznymi dolegliwościami takimi jak opryszczka, trądzik, przebarwienia czy poparzenia posłoneczne. Właśnie z tego powodu utworzony został blog centrum kosmetyczno - dermatologicznego DER - MED.

Strona powstała z myślą o potrzebach kobiet, które chcą szybko skonsultować się ze specjalistą lub po prostu podyskutować o dermo - kosmetyce. Blog będzie tworzył wirtualną społeczność aktywnych kobiet, które prowadzą zdrowy styl życia oraz interesują się nowościami na rynku medycyny estetycznej. Witryna dedykowana jest w szczególności dla pań powyżej 20 roku życia. Przejrzysty i klarowny podział na działy umożliwia łatwe i szybkie znalezienie informacji. W odpowiednich zakładkach zaprezentowane zostaną artykuły ekspertów, porady oraz informacje o kosmetycznych nowościach. Na blogu prowadzone będą również akcje konkursowe.


Eksperci wypowiadający się na blogu to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wśród nich sporą grupę stanowią kosmetolodzy, lekarze oraz certyfikowani fizjoterapeuci. Strona prezentuje artykuły eksperckie, porady oraz wypowiedzi samych użytkowniczek. Na panelu znaleźć można również kalendarium najbliższych wydarzeń, w których bezpłatnie uczestniczyć mogą wszystkie kobiety.

Dyskusje ze specjalistami prowadzone będą w panelu komentarzy do konkretnych artykułów. Możliwe jest również przesyłanie pytań i własnych propozycji drogą e - mailową. Najbardziej wartościowe porady i komentarze zostaną opublikowane na łamach bloga.

Więcej informacji:

www.blog.dermed.pl

Komentarze do: Wirtualny gabinet kosmetyczno - dermatologiczny

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz