Szukaj

Pieluszki wielorazowe

Podziel się
Komentarze2

Nie od dziś wiadomo, że pieluszki wielorazowe to zdrowa i przyjazna środowisku alternatywa dla jednorazówek. Niestety wielu mamom wielorazówki kojarzą się ze stertą tetry do prania i prasowania. To skutecznie może odstraszyć każdego. Obecnie pojawiły się na rynku nowoczesne pieluszki wielokrotnego użytku AIO eco Close Parent dostępne w sklepie www.babymama.pl Łączą w sobie najlepsze cechy jednorazówek i wielorazówek!Pieluszki AIO eco Close Parent są wykonane z naturalnych, przyjaznych i miłych dla skóry dziecka materiałów. Świetnie sprawdzają się u dzieci z alergią i noworodków. Takie pieluszki, w przeciwieństwie do jednorazówek, nie zawierają substancji chemicznych, które mogą podrażniać wrażliwą skórę.

Poza tym są o wiele bardziej ekonomiczne od pieluszek jednorazówych. Zakup zestawu pieluszek, koszt wody i prądu do prania jest dużo mniejszy niż zakup jednorazowych pieluszek. Pieluszki posiadają uniwersalny rozmiar, dzięki temu służą od urodzin (polecamy od 4,5 kg) do nocnika. Dzięki systemowi 4 nap idealnie dopasowują się do wzrostu dziecka. Pieluszki można również z powodzeniem wykorzystać przy kolejnym dziecku. Daje to wówczas oszczędność sięgającą 100 %!

Pieluszkom wielorazowym wcale nie trzeba poświęcać wiele pracy. Zakłada się je i zdejmuje dokładnie tak samo, jak jednorazówki. Z tą różnicą, że zamiast do kosza na śmieci, wielorazówki wrzucamy do pralki, a potem suszymy. Nie trzeba ich już prasować.

Niebagatelne znaczenie ma też aspekt ekologiczny. Tylko jedno dziecko w ciąg 2,5 roku pieluszkowania produkuje 6000 litrów śmieci. To bagaż, który zostawi swoim dzieciom i wnukom, bo pieluszki jednorazowe rozkładają się aż kilkaset lat!


Pieluszki AIO eco Close Parent z sklepu www.babymama.pl są naturalną. zdrową i ekologiczną alternatywą dla jednorazówek. Wykonane są z trzech warstw:

  • zewnętrznej powłoczki (tzw. otulacza);

  • warstwy „właściwej” pieluszki

  • dodatkowej wkladki chłonnej

Warstwa zewnętrzna (otulacz) uszyta została z zaawansowanego technologicznie materiału, który przepuszcza powietrze, a zatrzymuje wilgoć. Z podobnego materiału szyte są m.in. dobrej jakości kurtki turystyczne.

„Właściwa” warstwa pieluszki przymocowana jest za pomocą nap do otulacza (jest to warstwa odpowiedzialna za absorpcję płynów). Dodatkową wkładkę mocuje się na warstwie „właściwej” pieluszki. Stanowi ona dodatkową ochronę przed zamoczeniem i jest szczególnie przydatna w czasie nocy lub dłuższych spacerów.

Pieluszki AIO eco Close Parent są już od niedawna dostępne w Polsce. W sklepie www.babymama.pl znajdziesz gotowe zestawy pieluszek do naturalnego pieluszkowania. Taki zestaw doskonale sprawdzi się od urodzenia aż do nocniczka! Zadbaj o to, żeby ten czas był dla Twojego dziecka zdrowy i bezpieczny!

Firma Close Parent zdobyła uznanie na rynku brytyjskim oraz cieszy się coraz większą popularnością w innych krajach Unii Europejskiej. Materiały, z których wykonane są produkty należą do bezpiecznych dla dziecka, ponieważ nie zawierają potencjalnie szkodliwych barwników lub środków chemicznych - są ekologicznie przyjazne dla środowiska. Firma używa do produkcji swoich wyrobów przede wszystkim bawełny organicznej oraz bambusa.


Komentarze do: Pieluszki wielorazowe (2)

madziula83
madziula83 20-03-2011 21:20

Wcale nie musi byc takie drogie

1

Powstaje co raz więcej polskich sklepików z tańszymi- polskimi pieluszkami:) Można tez szyć samemu- chętnie podzielę się swoim doświadczeniem w naturalnym- wielorazowym pieluszkowaniu i do tego tańszym:) www.pieluszk... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Emi2
Emi2 03-11-2009 20:09

Super

1

tylko wielka szkoda, że są takie drogie! Których młodych rodziców stać na wydanie prawie 900 złotych za 20 pieluszek??!! To niestety rarytas dostępny tylko bogaczom..... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze