Szukaj

Edyta Jungowska radzi, czym zająć dzieci podczas przygotowań do świąt

Podziel się
Komentarze0

Przed nami, jak co roku o tej porze, dużo pracy. Wszyscy pomagają, każdy wie, co się robi z ciastem pierniczkowym i jak zrobić łańcuchy na choinkę... Ale jak przygotować Wigilię, kiedy  wokół buszują dzieciaki? To nie lada sztuka, bo w czasie, kiedy my zajmujemy się robieniem porządków i świątecznych wypieków, dzieciom  godziny ciągną się w nieskończoność. Co zrobić, żeby co pięć minut nie słyszeć kolejnego  ”nudzę się…”? Świetny i jednocześnie wartościowy  sposób na to znalazła… Edyta Jungowska!


W te święta, pomimo ogromu obowiązków, spróbujmy nie sadzać maluchów przed telewizorami. W zamian pokażmy  im cudowny świat bohaterów książek Astrid Lindgren. Literatura dziecięca w formie audiobooków, czytana przez znakomitą  Edytę Jungowską, może okazać się w tym zabieganym okresie strzałem w dziesiątkę!

Uwielbiane przez naszych milusińskich  „Dzieci z Bullerbyn”, seria trzech audiobooków o przygodach zwariowanej Pippi Pończoszanki i najnowsza propozycja wydawnictwa - trzy opowieści o Karlssonie z Dachu, to zabawne i niezwykle mądre książki audio. Ich bohaterowie nie są idealnie grzeczni, ale na pewno nie można im odmówić polotu. Od lat przyciągają dzieci siłą swego charakteru. Świat ten, doskonale odtworzony dzięki ciepłej i dowcipnej interpetacji  Edyty Jungowskiej, jest bardzo bliski i zrozumiały dla dziecka. Przygody książkowych wesołków wzbogacają wiedzę, pomagają dzieciom zrozumieć otaczający je świat i pokazują jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Czy nie jest to piękny prezent na święta?


Warto wspomieć, że „Pippi Pończoszanka” została bestsellerem Empiku 2010 w kategorii audiobook a „Dzieci z Bullerbyn” były nominowane do tej nagrody. Płyty nagrane są w formacie MP3. Dobra zabawa może więc trwać nawet do 9 godzin!

Audiobooki wydawnictwa Jung-Off-Ska,  z pewnością wprowadzą Was w radosny, gwiazdkowy nastrój i zachęcą w świąteczne dni do wspólnego przeżywania przygód naszych małych przyjaciół – rudowłosej Pippi, Karlssona- tęgawego jegomościa, latającego z Braciszkiem i siedmiorga dzieci z Bullerbyn, ukochanych historii naszego dzieciństwa.

Komentarze do: Edyta Jungowska radzi, czym zająć dzieci podczas przygotowań do świąt

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz