Szukaj

Apteki Medyczne na rzecz niedożywionych dzieci

Podziel się
Komentarze0

Apteki Medyczne - jedna z największych sieci aptek w Polsce - podpisała długoterminową umowę z Polską Akcją Humanitarną dotyczącą współpracy w ramach akcji dożywania dzieci „Pajacyk". Współpraca będzie polegać przede wszystkim na bezpośrednim wsparciu finansowym programu pomocowego PAH przez sieć aptek Apteki Medyczne. W ramach współpracy sieć Apteki Medyczne będzie wspierać Polską Akcję Humanitarną przekazując stałe wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na program „Pajacyk”.Program ten został przygotowany przez PAH z myślą o dożywaniu dzieci z całej Polski.

Idea dożywiania dzieci z biednych rodzin, która przyświeca programowi „Pajacyk" , jest niezwykle bliska idei działalności Aptek Medycznych. W związku z tą sytuacją sieć Apteki Medyczne zdecydowała się na wspieranie właśnie tego programu - uzasadnia Rafał Szandecki - rzecznik prasowy spółki.


Apteki Medyczne oprócz bezpośredniej pomocy finansowej, umożliwiają również wspieranie programu „Pajacyk" swoim klientom. W ramach programu lojalnościowego prowadzonego w placówkach Aptek Medycznych, klienci mogą przeznaczać zebrane przez siebie punkty na pomoc dla niedożywionych dzieci w całej Polsce.

Polskie społeczeństwo nie pozostaje obojętne wobec problemu niedożywionych dzieci. Świadczyć może o tym fakt, że zamiana punktów w programie lojalnościowym na wspieranie programu „Pajacyk" cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród naszych Pacjentów - zapewnia Rafał Szandecki.

Komentarze do: Apteki Medyczne na rzecz niedożywionych dzieci

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz