Szukaj

VIPMedica - jedyny dzień, w którym lekarze zapominają o medycynie

Podziel się
Komentarze0

W najbliższą sobotę, 9 kwietnia 2011 r., odbędzie się druga edycja VIPMedica. Jest to unikatowe w skali europejskiej wydarzenie skierowane do lekarzy i osób związanych zawodowo z branżą medyczno-farmaceutyczną. Impreza ponownie odbędzie się w Warszawie, tym razem w Hilton Warsaw Hotel*****. Pierwsze wydarzenie z cyklu VIPMedica, które odbyło się w październiku ubiegłego roku w warszawskim hotelu Sheraton, odwiedziło 1350 osób.


Impreza jest bezpłatna i gwarantuje uczestnikom dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń i warsztatów, obejmujących szereg praktycznych zagadnień dotyczących rozwoju osobistego i zawodowego. Zarejestrowani uczestnicy tym razem będą mieli okazję wziąć udział w darmowych szkoleniach biznesowych i warsztatach poświęconych zarządzaniu karierą, m.in. z zakresu pisania naukowych prac medycznych, pozyskiwania środków unijnych dla biznesu medycznego czy prawnych aspektów zakładania medycznej działalności gospodarczej.

VIPMedica to również przestrzeń dla wystawców różnych sektorów rynku, którzy dedykują swoje produkty i usługi środowisku lekarskiemu na preferencyjnych warunkach. Dla lekarzy i pracowników branży medyczno-farmaceutycznej specjalne oferty przygotowali wystawcy z takich branż jak: motoryzacja, finanse, ubezpieczenia, leasing, inwestycje, dobra luksusowe, turystyka, sport i rekreacja, media i IT oraz szeroko rozumiane innowacje.


Charakter imprezy niesie korzyści zarówno dla reprezentantów sektora medycznego, jak i dla przedstawicieli biznesu. Wystawcom pozwala dotrzeć do hermetycznego środowiska lekarskiego, a medykom skorzystać z usług i produktów przygotowanych specjalnie dla nich. VIPMedica jest swoistą platformą wymiany doświadczeń. Umożliwia nawiązanie cennych kontaktów i zapoznanie się z nowinkami branżowymi, przyczynia się również do kształtowania nowych trendów wśród lekarzy.

Wiosenna edycja niesie ze sobą również możliwość wygrania cennych nagród. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkurach, w których nagrody to m.in. zatankowany Jaguar XF na weekendowy wyjazd czy karnety Premium Club do wykorzystania w Centrum SPA i sportu Holmes Place. Aby wziąć udział w VIPMedica należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.vipmedica.pl/rejestracja


Impreza odbywa się wspólnie z Medycznymi Dniami Kariery (MedPharm Careers) - jedynymi w Polsce targami pracy dla branży medyczno-farmaceutycznej, podczas których zaprezentowane zostaną różnorodne możliwości rozwoju kariery medycznej w kilkunastu krajach świata.

Komentarze do: VIPMedica - jedyny dzień, w którym lekarze zapominają o medycynie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz