Szukaj

Młodsza nawet o kilkanaście lat, dzięki wzmożonej produkcji kolagenu

Podziel się
Komentarze0

Starzenie się skóry i związane z nim zmarszczki, cellulit oraz utrata jędrności ciała to problem, który po 30-stce zaczyna dotykać większość z nas. Współczesna medycyna zna jednak sposoby, aby pobudzić przeciwstarzeniowe procesy organizmu. Za elastyczność i młody wygląd skóry odpowiedzialny jest kolagen, jeden z podstawowych składników tkanek.Zmarszczki powstają na skutek ubytku kolagenu, dlatego skutecznym przeciwdziałaniem jest jego uzupełnianie. Stosowanie kremów odmładzających, zawierających kolagen w pewnym stopniu odżywia skórę. Jednak skuteczność terapii odmładzającej będzie o wiele większa, gdy pobudzimy organizm, aby sam zaczął produkować zwiększoną ilość kolagenu.

Dzięki zabiegowi Thermage można bezoperacyjnie odmłodzić skórę nawet o kilkanaście lat. Efekt naturalnego liftingu osiągany jest poprzez oddziaływanie falami radiowymi na tkanki. W trakcie zabiegu dochodzi do kontrolowanego przegrzania (nawet do 40-60 stopni C) głębokich warstw skóry. W ten sposób skóra ulega obkurczeniu, a komórki zostają pobudzone do intensywnej produkcji kolagenu.

Dla osób dojrzałych, Thermage jest dobrą alternatywą wobec chirurgii plastycznej. W sposób skuteczny i niechirurgiczny redukuje objawy wiotczenia skóry na twarzy i ciele. Zabieg pozwala też odzyskać napiętą i jędrną skórę brzucha, co to jest częstym problemem kobiet po porodzie oraz osób, które w szybko i znacząco schudły - mówi Dr Beata Kociemba, prezes warszawskiego Instytutu Beauty Derm, jedna z prekursorek terapii Termage w Polsce. W marcu 2010 r. Instytut Beauty Derm został nagrodzony przez Business Centre Club Medalem Europejskim za usługę zabiegu bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała "Thermage".


Thermage pozwala na wyrzeźbienie linii żuchwy, podniesienie brwi, lifting szyi, redukcję zmawrszczek wokół ust i na policzkach. Zabieg poprawia jędrność ciała, modeluje  uda, brzuch, ramiona i pośladki, a także skutecznie zwalcza cellulit. Pierwsze efekty wygładzenia można zobaczyć tuż po zabiegu, natomiast pełen rezultat uwidacznia się w przeciągu 6 miesięcy, w trakcie których organizm wciąż produkuje zwiększone ilości kolagenu. Napięcie skóry utrzymuje się do 5 lat.


Instytut Beauty Derm:

Dr Beata  Kociemba – Założycielka i Prezes Instytutu Beauty Derm.

Wiedzę dermatologiczną zdobywała w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Dermatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uzyskała specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii II stopnia. Od lat związana ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Członek  Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego ESCAD. Wykładowca na wielu Konferencjach Dermatologii i Medycyny Estetycznej.

Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry stosując urządzenia laserowe, Thermage, preparaty modelujące kształt twarzy, wypełniające zmarszczki, regenerujące kolagen. Procedury medyczne, w których wykorzystuje się fale radiowe stosuje jako jedna z pierwszych w Polsce. Posiada duże doświadczenie w leczeniu chorób skóry, łysienia kobiet i mężczyzn. Ekspert w wielu pismach kobiecych, programach telewizyjnych (m.in. TVN Style) dotyczących zdrowia i urody, portalach internetowych.

W marcu 2010 r Instytut Beauty Derm został nagrodzony przez Business Centre Club Medalem Europejskim za usługę zabiegu bezoperacyjnego liftingu twarzy i ciała "Thermage". Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Beauty Derm
Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki

ul. Bukowińska 12 lok. 103 wejście "B"
Uwaga: wejście po schodach na I poziom.
02-703 Warszawa (Mokotów)

http://www.beauty-derm.pl/

Komentarze do: Młodsza nawet o kilkanaście lat, dzięki wzmożonej produkcji kolagenu

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz