Szukaj

Jak zwiększyć pożądanie u mężczyzny?

Pożądanie jest niezwykle ważnym elementem dobrych relacji pomiędzy dwojgiem ludzi. Nic nie przychodzi samo, więc i o temperaturę w naszej sypialni powinniśmy dbać z należytą starannością. To trudne zadanie, ale jak najbardziej możliwe, wymaga trochę pracy, chęci i zaangażowania.

Jak zwiększyć pożądanie u mężczyzny?

Dotyczy to zarówno wzbudzania pożądania u kobiet, jak i u mężczyzn. Pożądania w oczach ukochanego mężczyzny nie można porównać z żadnym innym komplementem. Wszystkie kobiety marzą o tym, by wzbudzać pragnienie i rozpalać męskie zmysły, tylko czasami nie wiedzą, jak tego skutecznie dokonać lub z biegiem czasu przestają dbać o to, by tak było. Każdy człowiek jest inny i co innego sprawia mu przyjemność, jednak wszyscy potrzebują bodźców, które wywołają lawinę.

Seksapil


Seksapil to po prostu atrakcyjność erotyczna, związana przede wszystkim z wyglądem ciała, ale także zapachem, tembrem głosu, zachowaniem, wyraźnie pociągająca dla innych. Chociaż prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu człowieka, psychologia wielokrotnie udowodniła, że trudno opieramy się iluzji pierwszego wrażenia, która związana jest przede wszystkim z wyglądem. Na to, czy wzbudzimy zainteresowanie u mężczyzny wpływa przede wszystkim to jak nas widzi. Uroda, wdzięk, zapach, głos... Nasz seksapil jest swego rodzaju wabikiem, który ma przyciągnąć jego uwagę.  I nie chodzi tu o to, że mamy wykonać milion zabiegów i operacji plastycznych żeby stać się przykładem atrakcyjności idealnej. Każdy mężczyzna ma swoje preferencje odnośnie tych cech, a skoro wybrał ciebie, oznacza to, że właśnie taka mu się podobasz. Nie zaszkodzi jednak zadbać o siebie, kupić nowy ciuch, pójść do fryzjera i zainwestować w ładne perfumy. Zadbana i dobrze wyglądająca kobieta jest kobietą atrakcyjną a co za tym idzie bardziej pociągającą.

Flirt

Nic nie wzbudza pożądania mocniej niż flirt. Może być on swego rodzaju rozgrzewką, grą wstępną która rozbudzi w mężczyźnie pragnienie bardziej niż myślisz. Flirt jest to zachowanie społeczne polegające zazwyczaj na prowadzeniu zalotnych rozmów i czynieniu kokieteryjnych gestów. Składają się na niego specyficzne gesty, język, mowa ciała i pozy. Okazjonalny dotyk, kuszenie, wymowne pozy i sposób poruszania się kobiety potrafią zdziałać cuda. Gdy w subtelny sposób damy ukochanemu sygnały i poruszymy jego wyobraźnię, nie ma mowy by nie nabrał ochoty na więcej. Odpowiednio zastosowana sztuka flirtowania rozpali każde zmysły i wzbudzi nawet głęboko uśpione pożądanie.


Coś nowego

Może ze zmniejszeniem pożądania ma związek z tym, że w naszym łóżku powiało... nudą? Codzienne problemy, zajęcia i brak czasu prowadzą często do osłabienia temperatury w sypialni. Nie mamy ochoty na seks, lub staje się on jedną z mechanicznych czynności do wykonania z listy naszych zadań do zrobienia w ciągu dnia. Warto czasem przystopować i znaleźć trochę czasu dla siebie. Może warto zaproponować mężczyźnie coś nowego, spróbować zrealizować jakąś szaloną fantazję czy pragnienie? Eksperymentowanie jest fajne, a pomysłowość kobiety i jej zapał do zabawy rozpali partnera bez wątpienia.


Pożądanie

Świetnym sposobem na wzbudzenie pożądania u mężczyzny jest... pożądanie kobiety! Gdy facet widzi swoją kobietę jako wiecznie zabieganą, sfrustrowaną i obojętną na jego czułości może szybko się zniechęcić. Gdy okażemy mu jak bardzo nam na nim zależy, że jest dla nas atrakcyjny i go pragniemy, sprawimy że z większym zapałem i chęcią będzie podchodził do zbliżenia fizycznego.

Zrozumienie


Nie zapominajmy o tym, iż psychika kobiety różni się znacząco od psychiki mężczyzny. Bardzo często to właśnie niezrozumienie swoich potrzeb i niewiedza jak wzbudzić pożądanie w drugiej osobie, prowadzi do kłopotów łóżkowych. W takich sytuacjach ważne jest aby o to zadbać. Szczera rozmowa z partnerem o wzajemnych potrzebach pozwoli nam zrozumieć czego oczekuje i czego pragnie nasz ukochany. Gdy  nauczymy się dostrzegać i odpowiednio dbać o potrzeby mężczyzny, dostarczymy i sobie i jemu wspaniałych doznań a wzbudzenie w nim pożądania przestanie być problemem.

Sztuka uwodzenia

Aby skutecznie i na dłużej wzbudzić u mężczyzny pożądanie trzeba mu poświęcać dużo uwagi i czasu. To, że już kogoś zdobyliśmy, czy że z nim dłużej jesteśmy nie oznacza, że możemy przestać się starać. Nie tylko kobiety lubią być podrywane czy komplementowane. Uwodzenie ukazuje nasze zainteresowanie, podziw dla danej osoby, a także nasze seksualne intencje wobec niej. Uwodząc partnera postarajmy się pobudzić jego wyobraźnię i zachęcić do działania. Stwórzmy odpowiedni nastrój, bądźmy pewne siebie i zdecydowane.  Mistrzyni uwodzenia nie musi mieć rozmiaru 36 i twarzy wprost z okładki magazynu o modzie. Wystarczą chęci, dużo uśmiechu , odrobina zachęty i otwartości i oczywiście apetyt na seks i facet jest cały Twój.

Na wzbudzenie pożądania sposobów jest wiele. Każda kobieta znajdzie na pewno coś dla siebie. Najważniejsze jednak jest byśmy czuły się komfortowo we własnej skórze. Nie wyimaginowane ideały, lecz radosne, zadbane, pewna siebie i swoich atutów kobiety przyprawiają mężczyzn o pożądane przez nas reakcje ich serc... i nie tylko.


Autor:

Agata Rutkowska

Komentarze do: Jak zwiększyć pożądanie u mężczyzny?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz