Szukaj

W trosce o narodziny - oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro

Podziel się
Komentarze0

W Polsce, podobnie jak na świecie, co piąta para ma trudności z uzyskaniem potomstwa. W tej sytuacji coraz więcej osób decyduje się skorzystać z profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Jednym ze sposobów leczenia niepłodności są metody wspomaganego rozrodu, a wśród nich metoda in vitro.

W trosce o narodziny - oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro

Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz skuteczności lekarzy i embriologów z Klinik InviMed, rodzicami zostały już tysiące par. Teraz pacjentki starające się o dziecko, mogą skorzystać z unikatowej oferty, która łączy w sobie leczenie niepłodności w klinikach InviMed, poród w Szpitalu Medicover i opiekę medyczną dla maluszka w Centrach Medicover.

Kiedy leczenie metodą in vitro przyniesie oczekiwany efekt – ciążę – pacjenci zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądał poród, jaki szpital wybrać i czym się kierować przy jego doborze. Odpowiadając na potrzeby przyszłych rodziców Klinika InviMed wraz z Grupą Medicover, wprowadziły na rynek nową, specjalną ofertę dla par starających się o dziecko metodą in vitro. InviMed i Medicover zapewniają dostęp do leczenia niepłodności, bezpieczny poród w komfortowych warunkach w nowoczesnym szpitalu, a także opiekę medyczną dziecka od narodzin aż do 2. roku życia.

Pary, u których podczas konsultacji i badań stwierdzono obniżoną zdolność do naturalnego zapłodnienia, mogą skorzystać z tej oferty. Dzięki niej osoby, które zdecydują się na leczenie niepłodności metodą in vitro w klinikach InviMed, oraz poród w szpitalu Medicover, w zależności od wybranej opcji porodu, mogą zaoszczędzić od 1500 do 3500 PLN. Pieniądze te z pewnością przydadzą się po narodzinach dziecka m.in. na wózek, urządzenie pokoju czy wyprawkę dla noworodka. Dodatkowym uzupełnieniem oferty porodowej jest pakiet dla maluszka, ze specjalnym rabatem w wysokości 10%, który –dla nowonarodzonego dziecka zapewnia, m.in. opiekę lekarza pediatry i pielęgniarki, szczepienia, wizyty domowe, porady telefoniczne, pogotowie ratunkowe, a w wyższym wariancie – także opiekę lekarzy specjalistów i diagnostykę.

- Pacjentka,  po zabiegu in vitro w klinikach InviMed i potwierdzeniu ciąży, otrzyma voucher na poród w Szpitalu Medicover z wysokim rabatem. Przez cały okres ciąży pozostaje pod opieką swojego ginekologa, a voucher daje jej dodatkowo możliwość porodu w Szpitalu Medicover także z tym lekarzem, który prowadzi ciążę. Takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort przyszłej mamie. Ten sam voucher uprawnia również do zniżki przy zakupie opieki dla nowonarodzonego dziecka. – mówi Izabella Murawska-Chojnowska, Kierownik ds. Marketingu Szpitala Medicover.


Ta propozycja to całkowita nowość na rynku, gwarantująca najwyższą jakość obsługi pacjentek ciężarnych, które mogą liczyć na maksimum intymności i prywatności od momentu podjęcia leczenia aż do porodu. Jednocześnie jest to odpowiedź na potrzeby wielu Polaków, dla których leczenie niepłodności jest jedyną szansą na posiadanie dziecka, a jednocześnie stanowi istotne obciążenie finansowe. Ta wyjątkowa oferta dla przyszłych rodziców, powstała dzięki połączeniu sił Grupy Medicover z siecią klinik InviMed, liderów w branżach – prywatnej opieki medycznej i leczenia niepłodności.

Opinia ekspercka:

- Problem niepłodności dotyczy co piątej pary na świecie. W Polsce szacuje się, że półtora milion par nie może doczekać się potomstwa. Bardzo często jedyną szansą dla kobiety na zajście w ciążę i urodzenie dziecka jest zapłodnienie metodami wspomaganego rozrodu, w tym metodą in vitro. Metoda ta zalecana jest parom, które starają się o dziecko przez kilka lat, skorzystali już z innych sposobów leczenia, u których przyczyna niepłodności pozostaje nieznana. W Polsce na zabieg decyduje się rocznie ok. 2 tysiące par. W klinikach InviMed co roku ok. 450 zabiegów kończy się sukcesem. Dla wielu małżeństw korzystanie z metody in vitro jest bardzo dużym obciążeniem finansowym, ponieważ leczenie nie jest dofinansowywane. Dodatkowo nierzadko zabieg trzeba powtórzyć 2 lub 3 razy, żeby zakończył się sukcesem, czyli ciążą. A trzeba pamiętać, że to dopiero początek drogi i wydatków związanych z opieką medyczną. Z naszych doświadczeń i obserwacji wynika, że pary, którym po kilku latach zmagań udaje się w końcu zajść w ciążę, stawiają na najlepszą opiekę okołoporodową. Kobiety chcą rodzić w przyjaznym środowisku, gwarantującym bezpieczeństwo dla niej i dla potomstwa. Po porodzie z kolei zależy im, by otoczyć upragnione dziecko najlepszą opieką lekarską i zapewnić pełną profilaktykę. Potrzeby pacjentów były dla nas inspiracją do połączenia różnych propozycji, które posiadamy w ramach Grupy Medicover, w jeden pakiet. Rozwiązanie pozwala na zmniejszenie wydatków związanych z in vitro, porodem i opieką medyczną dla dziecka od narodzin do 2. roku życia przy jednoczesnym korzystaniu z wysokiej jakości usług, nowoczesnego sprzętu i komfortowych placówek. Do tej pory nie było tak kompleksowej oferty na polskim rynku.


Dr n. med. Tomasz Rokicki
Dyrektor Medyczny InviMed****
Grupa Medicover jest międzynarodową firmą medyczną oferującą pełny zakres opieki medycznej. W Polsce opiekuje się ponad 5 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. Posiada 30 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski: w Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całej Polsce. O zdrowie pacjentów troszczy się ponad 1400 lekarzy i 300 pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tys. lekarzy współpracujących. Medicover zbiera doświadczenia i poszerza zakres działalności już od przeszło 16 lat. Ukoronowaniem dotychczasowego rozwoju firmy w Polsce było otwarcie w 2010 roku pierwszego, pełnoprofilowego Szpitala Medicover w warszawskim Wilanowie. Jako jedyna prywatna firma medyczna w Polsce, Medicover zapewnia swoim pacjentom pełną opiekę medyczną obejmującą usługi ambulatoryjne, diagnostykę laboratoryjną i obrazową, aż po opiekę szpitalną. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Grupa Medicover rozwija swoją działalność nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy. Jest obecna w Czechach, na Węgrzech i Słowacji oraz w Rumunii.

Więcej informacji na temat powyższej propozycji:

http://www.invimed.pl/porod-w-medicover.html

Więcej informacji na temat porodów w Szpitalu Medicover:

http://www.porody.medicover.pl

Komentarze do: W trosce o narodziny - oferta porodowa dla par leczących niepłodność metodą in vitro

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz