Szukaj

Nowe narzędzie: kalkulator wydatków na antykoncepcję

Podziel się
Komentarze0

Dystrybutor komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, udostępnił na stronie www.ladycomp.pl kalkulator wydatków na antykoncepcję. To nowe narzędzie pozwala klientom sprawdzić opłacalność zakupu komputera cyklu jako skutecznego urządzenia służącego do antykoncepcji w dłuższym okresie czasu.


Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, charakteryzują się wysoką skutecznością antykoncepcyjną (99,36%) oraz brakiem skutków ubocznych. Ta niezwykle przyjazna naturze kobiety i zdrowa forma antykoncepcji napotyka jednak na argumenty natury finansowej – komputer cyklu Lady-Comp to nierzadko spory wydatek w domowym budżecie.

Lady-Comp tańszy od tabletek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, dystrybutor komputerów cyklu udostępnił na stronie www.ladycomp.pl nowe narzędzie: kalkulator wydatków na antykoncepcję.

W Internecie możemy znaleźć bardzo dużo różnego rodzaju przeliczników czy kalkulatorów, jednakże do tej pory nikt nie pokusił się o stworzenie kalkulatora wydatków na antykoncepcję - mówi Krzysztof Michaluk, dyrektor finansowy Lady Comp Polska.

- Ilość narzędzi optymalizujących czy wspomagających planowanie domowego budżetu jest ogromna, a mimo to wydatki na antykoncepcję są pomijane bądź bagatelizowane, przynajmniej do momentu, w którym kobieta zastanawia się nad zakupem komputera cyklu Lady-Comp. Comiesięczny wydatek na antykoncepcję hormonalną umyka w domowym budżecie, podczas gdy jednorazowy zakup urządzenia medycznego jakim jest Lady-Comp wydaje się sporym obciążeniem. Udostępniony przez nas prosty kalkulator udowadnia, że w dłuższym czasie, zakup monitora cyklu jest zdecydowanie ekonomicznie bardziej opłacalny. Korzyści zaś zdrowotne jakie osiąga kobieta przy stosowaniu tej przyjaznej formy antykoncepcji są zdecydowanie bezcenne.Nowe narzędzie jest dostępne na stronie głównej: www.ladycomp.pl


***

Komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly, to urządzenia medyczne, które jako jedyne na polskim rynku komputery cyklu posiadają certyfikat urządzenia medycznego wysokiej klasy IIB w oparciu o regułę 14 (ANTYKONCEPCJA). Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly wykorzystują zaawansowane metody statystyczne, a także własną bazę danych ponad miliona cykli kobiet, które służą do precyzyjnego określania fazy płodnej i niepłodnej cyklu kobiety na podstawie pomiaru temperatury w jamie ustnej. 14 listopada 2010 roku komputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly uzyskały pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Skuteczność komputerów cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly wynosi 99,3% (współczynnik Pearl'a – 0,64). Komputery cyklu są całkowicie bezpieczne dla zdrowia kobiety i nie powodują skutków ubocznych.Komentarze do: Nowe narzędzie: kalkulator wydatków na antykoncepcję

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz