Szukaj

Słoneczna gładkość skóry - fotodepilacja

Podziel się
Komentarze0

Zbliża się lato i już niedługo będziemy wygrzewać się w pełnym słońcu na świeżym powietrzu. Z szaf wyciągniemy zwiewne sukienki, szorty i bluzki na ramiączkach. Eksponując ciało chcemy, aby wyglądało pięknie. Jednym z warunków zdrowego wyglądu naszej skóry jest odpowiednia depilacja. Dlatego wiele osób korzysta obecnie z profesjonalnych zabiegów trwale i dokładnie usuwających owłosienie.


Jednak mankamentem ich, zwłaszcza latem jest okres prawie miesięcznej przerwy w opalaniu. Teraz dzięki nowej technologii Sun&Safe wprowadzonej w salonach Nomasvello trwała i bezpieczna depilacja jest możliwa przez cały rok.

Obecnie depilacja stała się niezbędną częścią higieny i dbania o siebie. Trudno nam sobie wyobrazić współczesną kobietę, a nawet mężczyznę, którzy nie stosują żadnej metody usuwania zbędnego owłosienia. Jednak tradycyjne formy usuwania owłosienia takie jak golenie, elektroliza, woskowanie, depilacja chemiczna często bywają męczące, bolesne, a ich efekt jest krótkotrwały. Nomasvello od 2010 roku skutecznie przeprowadza rewolucję na rynku depilacji promując nowoczesną i niezwykle wygodną metodę zwaną powszechnie fotodepilacją.


Fotodepilacja to usuwanie owłosienia za pomocą światła. Podczas zabiegu impulsy silnego światła emitują fale o zakresie od 590 do 1200 nm.  Wiązka światła zostaje skierowana na skórę, a zawarta w skórze melanina pochłania ją i kieruje do mieszka włosowego. W mieszku energia świetlna jest przekształcana w ciepło i niszczy komórki rozrodcze włosa. Pozbawiony tych komórek włos obumiera i wypada.


Dotychczas zabiegi fotodepilacji mogły być stosowane dwa tygodnie przed i po opalaniu. Nomasvello wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadza innowacyjny system Sun&Safe. Umożliwia on korzystanie z fotodepilacji nawet podczas opalania.

System Sun&Safe to bardzo dobra informacja dla wszystkich miłośników lata! – mówi Martyna Królikowska Expansion Manager Nomasvello – Ośrodek badawczy Nomasvello w Hiszpanii wypracował metodę dzięki, której opalanie jest możliwe  w ciągu 48 h przed i po fotodepilacji. Nowa metoda już teraz spotyka się z dużym zainteresowaniem i satysfakcją klientek, są one zadowolone, że nie muszą przerywać lub odkładać zabiegów w okresie wakacyjnym.

Z fotodepilacji korzysta co raz więcej Polaków w każdym wieku, przestaje ona być luksusem, cena zabiegu w sieci salonów no+vello to 99zł. Ponadto niekwestionowaną zaletą zabiegów przy użyciu IPL (intensywnych promieni światła) jest bezbolesne, trwałe i bardzo dokładne usuwanie owłosienia (około 85% włosów), wprowadzenie systemu Sun&Safe dodatkowo wzmocniło tę skuteczność.

Komentarze do: Słoneczna gładkość skóry - fotodepilacja

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz