Szukaj

Zdrowie i kobiecość - naturalnie w kapsułce…

Podziel się
Komentarze0

Spełniona kobiecość wyraża się pięknem emanującym od wewnątrz i promieniującym na zewnątrz.  Oeparol Femina, suplement diety, naturalnie je pielęgnuje za sprawą zawartych w nim kwasów omega-3 i omega-6. Te cenne składniki łagodzą symptomy napięcia przedmiesiączkowego, dodatkowo pozytywnie wpływają na włosy i paznokcie, a także nawilżają skórę.


Aby zachować wewnętrzną równowagę w organizmie ważne jest dostarczanie mu wielu niezbędnych mikroelementów. Większość z nich zawarta jest w produktach spożywczych. Szybki tryb życia, pośpiech, brak regularnych posiłków sprawiają, że trudno jest nazwać nasze codzienne menu zbilansowaną dietą. Aby uniknąć niedoboru potrzebnych do sprawnego funkcjonowania organizmu elementów, powinniśmy pomyśleć o wartościowym suplemencie diety.

Składniki, których nie może zabraknąć…


Do cennych mikrocząsteczek zaliczamy między innymi kwasy omega-3 i omega-6. Są to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Naturalnie otrzymywane są m.in. poprzez tłoczenie na zimno oleju z nasion wiesiołka i lnu. Ich poziom można uzupełnić spożywając ryby (np. łosoś, makrela, pstrąg, śledź) bądź orzechy włoskie czy ziarna słonecznika. Co prawda 88% Polaków deklaruje, że kupując produkty spożywcze wybiera te, które są przede wszystkim zdrowe, to jednak nie zawsze deklaracje idą w parze z praktyką. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Polacy rocznie spożywają niewielką ilość ryb i robią to przede wszystkim na święta, spędzając wakacje nad morzem bądź jeziorem.

Kwasy omega-3 i omega-6 odpowiadają za prawidłową funkcję wielu procesów życiowych w naszym organizmie. Ich niedobór może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Właściwości tych dobroczynnych substancji powinna poznać każda kobieta. Kwasy omega-6 pełnią funkcje budulcowe, są składnikiem błon komórkowych skóry, zapobiegają tym samym utracie wody przez naskórek. Dodatkowo poprawiają mikrokrążenie, sprawiają, że skóra jest odżywiona i dotleniona. Kwasy omega-3 i omega-6 mają korzystny wpływ na włosy i paznokcie. Ostatnie badania dowiodły, że łagodzą one niektóre dolegliwości związane z napięciem przedmiesiączkowym. 

Zobacz również:Kobiecość w trudne dni

Tryb życia kobiety w znacznej mierze uzależniony jest od cyklu miesiączkowego. Bez wątpienia najtrudniejsze są dni przed okresem, kiedy czujemy się gorzej niż zwykle. Naukowcy wyszczególnili aż 200 symptomów zespołu napięcia przedmiesiączkowego, jednak najczęściej kobiety doznają podirytowania, uczucia napięcia, bólu piersi i głowy.  85% menstruujących kobiet doświadcza 1 lub więcej symptomów PMS  (z ang. premenstrual syndrome). Można go jednak rozwiązać w naturalny sposób. Zawarty w Oeparolu Femina olej z nasion wiesiołka zawiera wspomniane kwasy omega-6, które łagodzą PMS. Działają kojąco na pogorszony stan emocjonalny i fizyczny, charakterystyczny dla drugiej połowy cyklu menstruacyjnego.


Według naukowców 70% kobiet cierpi na ból piersi w różnym okresie swojego życia. Jest to problem znany prawie każdej kobiecie. Jak wynika z badań kwasy omega-6 łagodzą ból piersi związany z napięciem przedmiesiączkowym, który negatywnie wpływa na jakość życia kobiet, w tym na wyniki w pracy, sen, relacje osobiste i kontakty seksualne. Naukowcy odkryli również, że kwasy te łagodzą objawy depresji występującej podczas ostatnich dni cyklu menstruacyjnego.

Naturalna pielęgnacja kobiecości

Kiedy kobiece dolegliwości nie pozwalają Ci normalnie funkcjonować i w pełni cieszyć się życiem warto sięgnąć po naturalne i sprawdzone rozwiązanie. Oeparol Femina zawiera substancje, które kompleksowo i w naturalny sposób pielęgnują to, co w kobiecości ważne. Oleje z nasion wiesiołka i lnu bogate w kwasy omega-6 i omega-3 są wyjątkowo cennym, niezbędnym dla naszego organizmu składnikiem. Dbają o to, czego pragnie każda kobieta: utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia skóry, pielęgnują włosy i paznokcie. Oprócz tego korzystnie wpływają na poprawę samopoczucia w okresie napięcia przedmiesiączkowego.

***
Wskazania do stosowania Oeparolu Femina:

Oeparol Femina suplement diety jest szczególnie polecany dla kobiet, które:
  • chcą wspomóc naturalną odporność organizmu,
  • chcą aktywnie zadbać o swoją urodę i kondycję, jak najdłużej zachować zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie,
  • mają  skórę wrażliwą, skłonną do alergii,
  • odczuwają dyskomfort z powodów zaburzeń hormonalnych w okresie przedmiesiączkowym  i  w wieku menopauzalnym.
  • Sposób użycia:1 kapsułka 2 razy dziennie, najkorzystniej podczas posiłku.
Ostrzeżenia:
  • produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety,
  • nie przekraczać zalecanej  porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.

Komentarze do: Zdrowie i kobiecość - naturalnie w kapsułce…

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz