Szukaj

Szpital św. Rafała przyjazny dzieciom

Podziel się
Komentarze0

Już w najbliższą sobotę, 21 kwietnia w Scanmed Szpitalu św. Rafała odbędzie się akcja profilaktyczna skierowana do najmłodszych. W jej ramach skorzystać będzie można z bezpłatnych konsultacji pediatrycznych oraz konsultacji lekarzy specjalności dziecięcych.


- Wiemy jak ważna jest profilaktyka chorób. Podstawą dbania o zdrowie pociech są regularne wizyty u pediatry i specjalistów dziecięcych, które pozwalają na wczesne wykrycie chorób, jeszcze przed pojawieniem się komplikacji. Dlatego też organizujemy akcję profilaktyczną, która skupia się na zdrowiu dzieci i jest okazją do kompleksowego sprawdzenia stanu zdrowia najmłodszych. Zapraszamy dzieci w każdym wieku – mówi Józefa Job, dyrektor Scanmed Szpitala św. Rafała.W ramach akcji profilaktycznej dla najmłodszych Pacjentów przygotowane są bezpłatne konsultacje lekarskie. Zainteresowane osoby mogą skorzystać z konsultacji m.in.:

  • pediatry
  • nefrologa dziecięcego
  • okulisty dziecięcego
  • ortopedy dziecięcego

- Chcemy pokazać dzieciom, że wizyta u lekarza to nic strasznego. Czekając na wizytę dzieci będą mogły miło spędzić czas, przygotowaliśmy dla nich gry, zabawy, pokazy artystyczne. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi! – dodaje Józefa Job

Na konsultacje zapisać można się telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 12 629 88 00. Ilość konsultacji jest ograniczona.

Komentarze do: Szpital św. Rafała przyjazny dzieciom

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz