Szukaj

Leki na kredyt

Podziel się
Komentarze2

Polska Grupa Farmaceutyczna wprowadziła we współpracy z GE Money Bankiem wielofunkcyjną kartę kredytową dla klientów aptek. Jest to pierwsza tego typu karta na polskim rynku zdrowia. Przygotowaliśmy kartę wyjątkową, która ułatwia zakupy osobom preferującym płacenie kartami oraz pozwala dokonać zakupów w aptece pacjentom chcącym skorzystać z możliwości kupna leków na kredyt - powiedział Jacek Szwajcowski, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej.Wydana dzięki współpracy PGF i GE Money Banku karta kredytowa pozwala również na zbieranie punktów w funkcjonującym od czterech lat programie „Dbam o Zdrowie”. Punkty te można następnie wymieniać na nagrody ze specjalnego katalogu.

Karta jest łatwo dostępna dla stałych i nowych klientów blisko 2 tysięcy aptek uczestniczących w organizowanym przez Polską Grupę Farmaceutyczną programie „Dbam o Zdrowie”. Mogą ją otrzymać zarówno osoby, których własny miesięczny dochód wynosi nawet poniżej 500 zł, jak i te, które zadeklarują, że taki dochód posiadają w rodzinie. To drugie rozwiązanie jest nowością na polskim rynku, a jego celem jest umożliwienie skorzystania z kredytu na karcie jak największej liczbie pacjentów potrzebujących pomocy finansowej przy zakupie leków. Karta kredytowa daje klientowi odnawialny limit kredytowy w wysokości do 2500 zł, a okres bezodsetkowy wynosi do 45 dni.

GE Money Bank nie pobiera żadnych opłat za wydanie karty „Razem Dbamy o Zdrowie”. Jeśli jest ona wykorzystywana tylko do zbierania punktów za zakupy w aptekach, jej użytkownik nie ponosi jakichkolwiek kosztów. Jeśli natomiast korzysta z kredytowania, to bank pobiera opłatę w wysokości 6 zł za każdy miesiąc, kiedy użytkownik dokonywał transakcji. Dodatkowo klient płaci 2 zł co miesiąc za ubezpieczenie od następstw zgubienia lub kradzieży karty.


Dla wszystkich, którzy złożą wniosek o wydanie karty do końca tego roku przygotowana została specjalna promocja - płacąc kartą pacjenci mogą liczyć na pięcioprocentowy rabat w aptekach uczestniczących w programie „Dbam o Zdrowie”

O FIRMACH

Polska Grupa Farmaceutyczna jest największym krajowym dostawcą usług w sektorze farmaceutycznym. Koncentrując swą działalność na dostawach leków i produktów leczniczych do aptek oraz szpitali, PGF jest również organizatorem programu partnerskiego „Dbam o Zdrowie”.Począwszy od 1998 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2004 i 2005 roku PGF została zaliczona przez Kapitułę Inwestorów Instytucjonalnych Polskiego Instytutu Dyrektorów do grona jedenastu najlepszych firm pod względem przestrzegania zasad ładu korporacyjnego. Głównymi akcjonariuszami Spółki są jej założyciele oraz wiodące krajowe fundusze emerytalne.


GE Money Bank działa w Polsce od stycznia 2005 roku. Powstał wskutek połączenia GE Capital Banku i GE Banku Mieszkaniowego. Bank oferuje m.in. kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe i konsumpcyjne, kredyty na zakup towarów i usług w systemie sprzedaży ratalnej, kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, program finansowania sprzedaży samochodów używanych (GEpard), karty kredytowe. Centrala Banku znajduje się w Gdańsku, a jego produkty oferowane są zarówno w sieci biur kredytowych jak i u współpracujących z bankiem pośredników kredytowych, dealerów, developerów i w sieciach sprzedaży detalicznej. Misją GE Money Banku jest zaspokajanie finansowych potrzeb ludności i małych przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług o najwyższej jakości i szybkość działania. Bank zatrudnia 3000 osób na terenie całego kraju.

"Dbam o Zdrowie" to program partnerski, którego głównym celem jest bezpłatna edukacja zdrowotna społeczeństwa oraz zwiększenie dostępu do informacji o najlepszych i najnowszych sposobach rozwiązywania problemów zdrowotnych. Uczestniczący w programie pacjenci aptek mogą również zbierać punkty, które następnie mogą wymienić na atrakcyjne upominki.

"Dbam o Zdrowie" jest pierwszym i największym tego rodzaju programem na polskim rynku farmaceutycznym. Uczestniczy w nim milion pacjentów zainteresowanych otrzymywaniem informacji o zdrowiu i współczesnych środkach terapii. Partnerami programu jest prawie 2 tysiące aptek o stabilnej, silnej pozycji ekonomicznej i dużej renomie wśród pacjentów.

Dodatkowych informacji udzielają:
Aleksandra Kwiatkowska, rzecznik prasowy, GE Money Bank
(22) 545 09 10, 602 590 890; aleksandra.kwiatkowska@ge.com
Grzegorz Dróżdż, rzecznik prasowy, PGF S.A.
(22) 510 42 00, 603 690 153; grzegorz_drozdz@pgf.com.pl

Komentarze do: Leki na kredyt (2)

swinskatarczyca
swinskatarczyca 28-06-2020 12:59

Chlorochina koronawirus leki sprzedam

1

Chlorochina koronawirus leki sprzedam COVID SARS Sprzedaje lek eksperymentalny na koronawirus SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19. Tabletki Nitaquin 250mg chloroquine phosphate po 5zł. Tabletki są odliczane ... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Amanda361
Amanda361 17-01-2009 02:35

Leki na kredyt

1

Bardzo fajne rozwiązanie,tylko ludzie ktorzy chcieliby skorzystac z takiej karty nie bedą mogli bo wiekszosc społeczeństwa jest juz w BIKU nawet za opuznienia w ratach cóż takie czasy!!!!... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze