Szukaj

Wiosenna walka z nadwagą

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a zimowe zapasy tkanki tłuszczowej sprawiają, że czujesz się ociężała? Stajesz przed lustrem i widzisz, że masz wiele do zrobienia? Nie masz nikogo, kto mógłby Cię wspierać w walce z nadwagą, motywować do działania?

Pociesz się, że nie jesteś sama! Nadwaga, to problem, z którym każdego dnia próbuje uporać się bardzo wiele osób.

Wiosenna kampania edukacyjna "Weight Watchers"Samotnie z nadwagą"? Razem będzie lżej” ma za zadanie uświadomić nam, że nie jesteśmy sami ze swoimi problemami i że znacznie łatwiej osiągnąć sukces w grupie osób, które mają podobny cel, niż samotnie podejmować trudne wyzwania. Weight Watchers® chce na wiosnę zmotywować nas do wyjścia z domów, sprzed telewizorów, komputerów i zaprosić do wspólnej zmiany trybu życia i odżywiania.

Efekty odchudzania zależą przede wszystkim od determinacji i konsekwencji osoby rozpoczynającej walkę z nadwagą. Nie sztuką jest krótkotrwałe ograniczenie jedzenia do minimum, ale odnalezienie sposobu na to, by bez wielkich wyrzeczeń trwale i zdrowo schudnąć. Program żywieniowy PLAN PUNKTÓW™ Weight Watchers® to nauka nowego sposobu odchudzania, pomagająca na zmianie wieloletnich niewłaściwych nawyków żywieniowych.


Wszyscy lubimy smaczne posiłki, nie można więc pozwolić na to, by jedzenie stało się naszym wrogiem. PLAN PUNKTÓW™ Weight Watchers® nie zabrania spożywania tego, co najbardziej nam smakuje, tylko uczy, jak komponować posiłki, które dostarczą do organizmu wszystkie niezbędne elementy, nasycą nas, a jednocześnie nie będą tuczące. W Weight Watchers® najważniejsze jest to, że uczestnicy Programu wspierają się wzajemnie we wszystkich działaniach – spotykają się raz w tygodniu i wymieniają doświadczeniami, chwalą sukcesami, skarżą na chwilowe niepowodzenia.

Nadejście wiosny to idealny moment na wypróbowanie odchudzania z Weight Watchers® , by w lecie z dumą zaprezentować się w ulubionym stroju kąpielowym. Warto podjąć decyzję, by utopić gnuśną Marzannę i „wyjść do ludzi”, wraz z innymi uczestnikami Weight Watchers® wspólnymi siłami rozpocząć walkę z nadwagą i przekonać się, że z pomocą innych łatwiej ją wygrać!

Informacja prasowa firmy Weight Watchers

Komentarze do: Wiosenna walka z nadwagą (2)

dagadana
dagadana 03-02-2010 10:56

Już czekam na wiosnę...

1

Naprawdę, niech się już te mrozy skończą, bo od razu odczuwam ten tłuszczyk, który się odkłada "na zimę"... Jak tylko trochę się ociepli to wracam do ćwiczeń na powietrzu! Najbardziej brakuje mi tenisa:( Jak ty... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
żaBka
~żaBka 12-04-2007 14:46

Dieta i celulit

1

no u mnie to nie tylko problem nadwaga, ale jeszcze cellulit...bo wiadomo każdy kilogram sprzyja powstawaniu tego paskudztwa na udach... ale na szczescie jakos walcze, poszłam sobie do dietetyczki i wspomagam dietke chro... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze