Szukaj

Uśmiech jeszcze przed narodzinami uchwycony na zdjęciu USG

Podziel się
Komentarze0

Kiedy Leo David Hargeaves urodził się 30 czerwca 2014 jego rodzice wiedzieli, że będzie pogodnym dzieckiem. Chłopiec nie kazał długo czekać na swój pierwszy uśmiech, a rodzice przysięgają, że jego wesoły wyraz twarzy jest niemal nieustanny.

Uśmiech Leo uchwycono już podczas badania ultrasonograficznego 4D, gdy jego matka Amy była w 31 tygodniu ciąży. Obraz był bardzo wyraźny, a obecne uśmiechy sześciomiesięcznego Leo są bardzo podobne do tych sprzed narodzin.

Firmy modelingowe i brytyjska sieć sklepów Next składały rodzicom propozycje użycia wizerunku malca w promocji ich produktów, jednak póki co, Amy zdecydowała się poczekać jeszcze z karierą Leo.

Hipoteza Barkera

Hipoteza Barkera, zwana też programowaniem wewnątrzmacicznym, mówi, że czynniki środowiskowe mogą wpłynąć na rozwój dziecka podczas ciąży. Ten obszar medycyny zajmuje się różnymi etapami ciąży i ich permanentnym wpływem na dziecko. Nawet stres ciężarnej kobiety może wpłynąć na płód poprzez nadmierną produkcję kortyzolu.

Istnieją też inne składniki chemiczne, które nie powinny mieć styczności z rozwijającym się płodem, takie jak metale ciężkie z dymu tytoniowego, alkoholu lub pestycydów, włączając w to Roundup i inne chemiczne trucizny, które można znaleźć w produktach spożywczych.

Ostatnie ogólnoświatowe testy wykazały alarmująco wysoki poziom glifosatu i innych środków chemicznych używanych w uprawach GMO i tradycyjnych. Składniki te można później wykryć w mleku karmiących matek i niefiltrowanej wodzie, mogą one dotrzeć do płodu i utrudnić wzrost mózgu.

Według badań sprzed kilku lat, herbicydy również utrudniają prawidłowy rozwój płodu. Ich użycie nie jest wystarczająco kontrolowane, mimo wysokiej toksyczności.

„Nie” dla szczepionek w ciąży

W 1999 roku, doktor F. Edward Yazbak obserwował 7 ciąży: sześć, w których podano szczepionki i jedną, w której matka otrzymała szczepionkę na niedługo przed zajściem w ciążę.

Matki, które otrzymały żywe szczepy wirusów we wczesnej ciąży, urodziły dzieci z autyzmem, a u dziecka, którego matce szczepionkę podano przed ciążą zauważono sygnały sugerujące zespół autystyczny. Odnotowano również przypadki poronień u kobiet szczepionych przeciwko grypie i innym chorobom podczas ciąży.

Jeśli chcesz mieć naturalnie uśmiechnięte dziecko, pamiętaj o organicznej diecie, filtrowanej wodzie i poczekaj ze szczepieniami.

Agnieszka Muciek - Szewczyk

Komentarze do: Uśmiech jeszcze przed narodzinami uchwycony na zdjęciu USG

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz