Szukaj

Zaaccentuj harmonię swojego ciała!

10 września Kraków na jedno popołudnie zamieni się w zagłębie urody, sportu i rozrywki. Tego dnia wszystkie zainteresowane osoby będą miały okazję zdobyć cenne wskazówki na temat zdrowego stylu życia, zapoznać się ze smacznymi przekąskami oraz dowiedzieć się jak prawidłowo dbać o swoje ciało.


W trakcie imprezy będzie można również za darmo skorzystać z porad trenerów personalnych, dietetyka oraz specjalistów z zakresu kosmetologii estetycznej.

Atrakcją dnia otwartego w Infinity Fitness będzie również prezentacja urządzenia Accent, który radykalnie poprawia wygląd i kondycję skóry.

Na wszystkich, którzy 10 września zjawią się w Infinity Fitness czeka możliwość przetestowania zabiegów Accent na własnej skórze, darmowa degustacja odżywek, zdrowej żywności, konsultacje z trenerami i dietetykiem, a także możliwość zakupu karnetów w promocyjnej cenie.

Zaaccentuj harmonię swojego ciała to niepowtarzalna i pierwsza tego typu impreza w Krakowie. Została stworzona z myślą o ludziach, którzy cenią sobie zdrowy styl życia i pragną odkrywać nowe, światowe trendy w zdrowiu i urodzie.


Tego wieczoru będzie można porozmawiać z ekspertami z dziedziny fitness oraz dietetyki. Dodatkowo, tylko na ten dzień, mury krakowskiego klubu zamienią się w smaczny showroom, podczas którego będzie można skosztować zdrowych przekąsek oraz dowiedzieć się jak jeść smacznie i w stylu fit.

ZAPRASZAMY!****
Data: 10 września 2012

Godzina: 16:00

Miejsce: Infinity Fitness

Ul. Bosaków 5A, Kraków

Co się będzie działo:

1. Prezentacja urządzenia Accent – możliwość przetestowania zabiegu na własnej skórze
3. Porady dietetyka
4. Konsultacje z trenerami
5. Karnety w promocyjnej cenie
6. Darmowa degustacja odżywek, białek, zdrowej żywności
7. Help Desk – konsultacje ze specjalistami z zakresu kosmetologii estetycznej
8. Maraton spinningowy
9. Pokaz zumby
10. Pokaz tańca brzucha

Komentarze do: Zaaccentuj harmonię swojego ciała!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz