Szukaj

Zostań propagatorem Bezpiecznej Zimy

Podziel się
Komentarze0

Bezpieczna Zima - w tych dwóch słowach mieści się główne przesłanie akcji społecznej, realizowanej pod tym samym tytułem przez poznańską firmę Double Shock, we współpracy z agencją Equine PR, wsparciu ogólnopolskich mediów oraz patronacie Stowarzyszenia Droga i Bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo w drodze do pracy lub szkoły, bezpieczeństwo w trakcie jazdy samochodem, bezpieczeństwo podczas sportów zimowych oraz innych form spędzania wolnego czasu. A także odpowiednia troska o własny organizm i jego funkcjonowanie w okresie zimowym.Wszystkie wymienione tematy podejmowane będą w przystępny sposób do końca lutego 2010 roku przez zaproszonych ekspertów, na łamach serwisu internetowego www.bezpiecznazima.pl

W ciągu kilku najbliższych miesięcy będzie miał on za zadanie stać się skarbnicą wiedzy, ułatwiającą życie tysiącom Polaków, dla których zima nie zawsze kojarzy się z beztroską i białym puchem za oknem.


Inicjatorzy akcji, chcąc w jak najlepszy sposób dotrzeć do polskiego społeczeństwa, postawili na interakcję! To właśnie dzięki temu założeniu serwis Bezpieczna Zima zamieni się w wirtualną galerię nadesłanych przez użytkowników prac, ilustrującą dyskutowane zagadnienia. Wszyscy Internauci, zarówno Ci najmłodsi, jak i trochę starsi, zyskają możliwość uczestnictwa w roli kreatorów, ale i sędziów oceniających zgłoszone prace. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody z voucherami na weekendową przygodę w górach włącznie.

Choć kalendarzowa zima jeszcze przed nami, już dziś warto zapoznać się z poradami opublikowanymi w serwisie Bezpieczna Zima i aktywnie włączyć się promowanie idei bezpieczeństwa zimowego.

Komentarze do: Zostań propagatorem Bezpiecznej Zimy

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz