Szukaj

Operuj się w Poznaniu – szybko prywatnie i bezpłatnie

Podziel się
Komentarze0

Poznański prywatny szpital i przychodnia Med Polonia podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na świadczenia w latach 2012 – 2016. Dzięki temu chorzy w ramach państwowego ubezpieczenia zdrowotnego będą mogli skorzystać z szerokiego zakresu usług, zabiegów i operacji w ramach hospitalizacji planowej, a także ze specjalistycznej konsultacji chirurgicznej.W porównaniu z ubiegłorocznym kontraktem szpital rozszerzył zakres specjalizacji objętych refundacją. W przychodni jest to poradnia chirurgii ogólnej, a w ramach leczenia szpitalnego zabiegi z zakresu ortopedii, urologii, ginekologii, a także chirurgii ogólnej. – Pacjent zgłaszający się do naszej placówki na zabiegi w ramach NFZ powinien posiadać ważne skierowanie do szpitala wystawione przez dowolnego lekarza. Wtedy zgłaszając się do nas jeszcze tego samego dnia wpisywany jest na listę oczekujących – mówi Jacek Olejniczak – Kierownik NSZOZ Med Polonia. – W naszej placówce czas oczekiwania na zalecane zabiegi może być znacznie krótszy, niż w państwowych szpitalach. Pacjenci, którzy się do nas zgłoszą mogą mieć pewność, że zostaną potraktowani w pełni profesjonalnie z należytą uwagą, szacunkiem i troską. Bardzo ważny jest dla nas również ich komfort i wygoda – dodaje.

Według przepisów, NFZ refunduje zabiegi, które są wykonywane w placówkach posiadających podpisaną z nim umowę i należy je wykonać ze względu na uraz, chorobę lub wynik jej leczenia. W praktyce przepis ten oznacza, że na zabieg, konsultację lub operację, którą chcemy wykonać w prywatnej placówce zdrowia na koszt NFZ, wystarczy mieć aktualne skierowanie lekarskie. – Wiele osób odstrasza nazwa szpital prywatny. Myślą, że z pewnością nie stać ich na takie usługi. Nie zdają sobie oni sprawy z tego, że dużą ilość zabiegów mogą jednak wykonać w niepublicznych placówkach zupełnie bezpłatnie. Wystarczy sprawdzić, zapytać w informacji lub na stronie internetowej, w jakich dziedzinach szpital ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i wybrać dogodny termin – mówi Jacek Olejniczak – Kierownik NSZOZ Med Polonia.


Dodatkowe informacje:


Med Polonia to prywatny poznański szpital i przychodnia. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług związanych z leczeniem i ochroną zdrowia. Placówka wyróżnia się holistycznym podejściem do  pacjenta  w oparciu o  profilaktykę i leczenie na najwyższym światowym poziomie. Opieka nad pacjentami prowadzona jest przez kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny bogatym i udokumentowanym doświadczeniem zawodowym zdobytym w kraju i za granicą.

Szpital specjalizuje się w dziedzinie nowoczesnych technik operacyjnych, w tym ortopedycznych, neurochirurgicznych i ginekologicznych oraz  kompleksowej rehabilitacji. Placówka ta ukierunkowana jest na chirurgię minimalnie inwazyjną z możliwością szybkiego powrotu pacjenta do pełnej aktywności. Wysokiej klasy, nowoczesna aparatura diagnostyczna pozwala na pełną , specjalistyczną diagnostykę laboratoryjną, obrazową i czynnościową, w tym również badania w dziedzinie medycyny pracy i psychologii transportu. Szpital Med Polonia posiada  nowoczesny blok operacyjny,  oddział szpitalny z pokojami  pacjentów przystosowanymi  również  do pobytu rodzica z dzieckiem, pracownię endoskopii oraz sale rehabilitacyjne.

Komentarze do: Operuj się w Poznaniu – szybko prywatnie i bezpłatnie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz