Szukaj

Centrum Medyczne Damiana otworzyło nową przychodnię w Warszawie

Podziel się
Komentarze0

Od początku roku Warszawiacy mogą korzystać z usług kolejnej,  piątej placówki Centrum Medycznego Damiana, mieszczącej się przy Alei Komisji Edukacji Narodowej 85, w pobliżu stacji Metra Stokłosy na warszawskim Ursynowie. Nowa placówka powstała z myślą o całej rodzinie, która w jednym miejscu może skorzystać z szerokiej gamy usług medycznych.


Przyjmują tu lekarze interniści i pediatrzy oraz wielu lekarzy specjalistów m.in. alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, endokrynolodzy, ginekolodzy, nefrolodzy, neurolodzy, onkolodzy, pulmonolodzy, psychiatrzy oraz reumatolodzy. W placówce można zrealizować pełen zakres badań laboratoryjnych, a także wybrane badania diagnostyczne, takie jak USG i EKG. Znajduje się tu 9 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich.


Przychodnia otwarta jest w dni powszednie od godziny 8.00 do 20.00, a w soboty od 8.00 do 15.00. - „Nasza nowa placówka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Warszawiaków. Pracują w niej lekarze z dużym doświadczeniem klinicznym, związani z Damianem od wielu lat. Cieszy fakt, iż zaledwie w ciągu kilku dni od jej otwarcia z konsultacji lekarskich skorzystało blisko 500 pacjentów. Nie bez znaczenia jest też sama lokalizacja – Ursynów – gdzie potrzeby zdrowotne populacji mieszkańców są ogromne. Damian w stolicy to najlepiej rozpoznawalna marka na lokalnym rynku – co drugi Warszawiak zna nasze placówki” – podkreśla Paweł Kacprzyk, Prezes Centrum Medycznego Damiana.  

www.medicover.pl

Komentarze do: Centrum Medyczne Damiana otworzyło nową przychodnię w Warszawie

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz