Szukaj

Pozbądź się zmarszczek - zafunduj twarzy trening na siłowni!

Podziel się
Komentarze1

Co robi kobieta, która chce ujędrnić swoje ciało? Najczęściej zmienia dietę, zaczyna uprawiać sport, ćwiczyć na siłowni. Wraz z upływem czasu skóra twarzy również wymaga ujędrnienia. Czy można  jej pomóc w nabraniu formy poprzez gimnastykę mięśni? Tysiące Polek mogą już odpowiedzieć na to pytanie twierdząco.Wraz z wiekiem cera staje się coraz bardziej wymagająca, maleje ilość włókien kolagenu i elastyny, skóra staje się cieńsza i bardziej sucha, pojawiają się pierwsze zmarszczki. Czas ma wpływ również na mięśnie, które stają się słabsze, bardziej wiotkie, w związku z czym pogarsza się owal twarzy. Dotychczasowa pielęgnacja przestaje wystarczać. Jak znaleźć sposób na zatrzymanie młodości skóry? Taki, który poprawi ogólny wygląd cery, wzmocni mięśnie i sprawi, że twarz nabierze młodzieńczej witalności i blasku? Na te oczekiwania odpowiedziała polska firma Abacosun, wprowadzając na rynek technologię, która przez ostatnie trzy lata odmłodziła twarze tysięcy kobiet. Żelazko przeciwzmarszczkowe - bo o nim mowa - jest urządzeniem do masażu próżniowego i elektrostymulacji TENS. W praktyce można powiedzieć, że działa ono na twarz jak siłownia na ciało, choć od klientki wymaga się jedynie wygodnego położenia  na łóżku kosmetycznym.

Charakterystyczną cechą zabiegu jest to, że podczas jego wykonywania klientka czuje pracę swoich mięśni, które są stymulowane pod wpływem przesuwania głowicy żelazka. Sam zabieg i wygląd urządzenia nie kojarzą się z prasowaniem, jednak określenie to jest w pełni adekwatne dla efektów pracy żelazka. Modeluje ono kontur twarzy, przywraca skórze jedwabistą gładkość i nadaje świeży, młodzieńczy wygląd. Gdzie tkwi sekret urządzenia i dlaczego wykorzystywane przez nie metody wiodą prym w przeciwzmarszczkowej pielęgnacji?   


Technologia, która się sprawdza


Współczesny rynek kosmetyczny roi się od wszelkich nowinek, spośród których osobie niezorientowanej w specjalistycznym słownictwie trudno jest wybierać. Innowacja goni innowację, ale tak naprawdę to czas weryfikuje, która metoda faktycznie zasługuje na uwagę i znajduje stałe miejsce w gabinetach kosmetycznych. W ciągu 3 lat swojej obecności na rynku żelazko przeciwzmarszczkowe zyskało zaufanie profesjonalistów, którzy pracują na nim w setkach salonów w całej Polsce. Przede wszystkim jednak urządzenie zaskarbiło sobie uznanie klientek, które mają ogromny wpływ na to, jak kształtują się oferty polskich gabinetów.


Zarówno masaż próżniowy, jak i elektrostymulacja TENS są w kosmetyce i medycynie stosowane od dawna. Połączenie tych dwóch metod i zastosowanie ich w jednym urządzeniu w kuracji przeciwzmarszczkowej pozwoliło na przeniesienie tych zasłużonych technik na nowy grunt. Żelazko przeciwzmarszczkowe okazało się strzałem w dziesiątkę, gdyż wykorzystuje dobrze znane, cenione i doskonale udokumentowane metody, których skuteczność przekłada się na szybkie i widoczne rezultaty. Efekt „prasowania” zmarszczek widoczny jest po pierwszym zabiegu.

Bardzo zajęty „pracownik”

Ciekawa otoczka urządzenia i bogata kampania reklamowa w najpopularniejszych kobiecych czasopismach wzbudziły zainteresowanie i poniekąd zdziwienie kobiet. Naturalnym skojarzeniem dla prasowania są codzienne prace domowe, nie zaś specjalistyczne zabiegi w salonie urody! Kosmetyczek nie dziwią już pytania klientek o przebieg zabiegu: „Zawsze odpowiadam zgodnie z prawdą, że ta metoda nie przypomina w niczym tradycyjnego prasowania. Żelazko przeciwzmarszczkowe ma dużo więcej wspólnego z zaawansowanym przyrządem do ćwiczeń , z tą różnicą, że tutaj gimnastykujemy twarz - ujędrniamy skórę, wzmacniamy mięśnie, rzeźbimy owal twarzy. - tłumaczy Anna Wnuk, kosmetolog, ekspert z salonu Abacosun w Gdyni. - Część klientek faktycznie przychodzi do nas zaintrygowana reklamą - bądź to w czasopiśmie, bądź w Internecie.

Reklama oczywiście jest ważnym aspektem popularności żelazka. Jednak dla mnie najważniejszym czynnikiem jest liczba klientek, które wracają na kolejne zabiegi. Jest ich zdecydowana większość. To już nie zasługa reklamy, tylko stuprocentowy sukces urządzenia, które jest po prostu bardzo skuteczne. Potwierdza to ilość zapisów na usługę - śmiało mogę powiedzieć, że żelazko przeciwzmarszczkowe jest jednym z najbardziej zajętych „pracowników” w naszym salonie.”

więcej na: http://abacosun.pl/

Komentarze do: Pozbądź się zmarszczek - zafunduj twarzy trening na siłowni! (1)

Pati43
Pati43 12-04-2011 09:09

Żelazko przeciwzmarszczkowe Żory?

1

Znalazłam fajną promocję na żelazko przeciwzmarszczkowe w Żorach, czy ktoś skorzystał z tego zabiegu? http://kupony.dealpeck.com/zory/10109-62-50-zl-zamiast-125-zl-za-intensywnie-liftingujacy-zabieg-na-twarz-powiew-wiosn... pokaż całość

OdpowiedzPokaż cały wątek (1)
Dodaj komentarzPokaż wszystkie komentarze