Szukaj

Nie maż się!

Podziel się
Komentarze0

Wśród wielbicieli czarnego humoru krąży anegdota - Bóg stworzył niebo i ziemię i to było piękne. Stworzył zwierzęta i rośliny i one też były piękne. Stworzył mężczyznę, który był piękny. Stworzył kobietę i rzekł do niej: A Ty będziesz musiała się malować… I tak oto nieodłącznym elementem naszej porannej toalety stało się nałożenie kremu, podkładu, pudru, cieni, narysowanie precyzyjnych kreseczek na powiekach, staranne wytuszowanie rzęs, jeszcze tylko maźnięcie ust konturówką i błyszczykiem…i nie wiadomo kiedy mija co najmniej pół godziny tak cennego (szczególnie rankiem) czasu. Również w ciągu dnia nie rozstajemy się z podręczną kosmetyczką, by w razie niespodziewanego spotkania móc „poprawić oko”.

Na szczęście coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę, że pokuta za zerwanie jabłka nie musi trwać wiecznie.

- Do naszych gabinetów coraz częściej zaglądają panie, które chcą wykonać makijaż trwały - mówi Marcelina Gnat, linergistka z Centrum DER-MED. – Co ciekawe, wśród nich znajdują się zarówno bizneswoman, dla których makijaż trwały to niesamowita oszczędność czasu, jak i panie uprawiające czynnie sport, które podczas treningów czy zawodów nie chcą martwić się o spływające z oczu kreski - dodaje specjalistka DER-MED.


Również przed sezonem urlopowym wzrasta zainteresowanie makijażem trwałym - dzięki niemu nie musimy martwić się o wygląd na plaży, gdzie słońce i woda nie sprzyjają kolorowym kosmetykom. Natomiast makijaż permanentny na brwiach, powiekach i ustach z pewnością będzie prezentował się o wiele naturalniej, a nasza twarz pozostanie wyrazista.

Makijaż trwały to również doskonały sposób na skorygowanie kształtu ust oraz wyrównanie asymetrii brwi. Bywa również zbawienny dla osób, które przeszły np. chemioterapię lub mają poważne problemy ze wzrokiem i precyzyjne nałożenie kosmetyków jest dla nich niezmiernie trudne.

Ile razy z zazdrością patrzyłyśmy na gwiazdy filmowe, które rano u boku swojego ukochanego budziły się z nienagannym makijażem - wyrazistą oprawą oka oraz karminowymi ustami. Jak dobrze wiedzieć, że teraz każda z nas może tak wyglądać.

Informacje dodatkowe:

DER-MED to sieć Centrów Kosmetyczno - Dermatologicznych zlokalizowanych w trzech największych miastach południa Polski: Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Od 1999 r. grono profesjonalnych specjalistów – lekarzy, kosmetologów, kosmetyczek i fizjoterapeutów proponuje kompleksowe programy leczenia i dbania o urodę z zakresu: laseroterapii, medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała. Więcej informacji na www.dermed.pl.

Komentarze do: Nie maż się!

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz