Szukaj

Zdrowa mama to podstawa - bezpłatne spotkanie edukacyjne

Podziel się
Komentarze0

Czy próchnicą można zarazić niemowlaka? Czy źle dobrany smoczek może mieć wpływ na powstanie wad zgryzu? Czy kobieta w ciąży musi liczyć się ze zniszczeniem zębów? Odpowiedzi na te i inne pytania można uzyskać w najbliższą środę w Orident Stomatologia. Wraz z początkiem roku szkolnego rusza tam kolejny etap akcji „Zdrowa mama to podstawa”.We wrześniu poznańskie centrum stomatologii Orident rozpoczyna kolejny etap bezpłatnych spotkań edukacyjno-prozdrowotnych dla kobiet w ciąży w ramach akcji „Zdrowa mama to podstawa”. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę, 8 września, natomiast kolejne 15 września.

Uczestniczki spotkań dowiedzą się, jakie zmiany zachodzą w jamie ustnej w czasie ciąży - czym są spowodowane, jak je rozpoznać i jak leczyć. Uzyskają również praktyczne porady na temat prawidłowej higieny jamy ustnej w czasie ciąży oraz informacje obalające takie mity, jak ten, że w czasie ciąży nie wolno chodzić do dentysty czy że nie można stosować znieczuleń. Spotkanie poprowadzi właścicielka poznańskiego centrum stomatologii Orident, lekarz stomatolog Agnieszka Szygenda - doświadczona mama dwóch córek.
Ambasadorką akcji jest Katarzyna Bujakiewicz - szczęśliwa, świeżo upieczona mama i uczestniczka wszystkich przedwakacyjnych spotkań zorganizowanych w ramach akcji „Zdrowa mama to podstawa”.

„Zdrowa mama to podstawa” – terminy najbliższych spotkań:
8 września 2010 roku, godz. 10.00
15 września 2010 roku, godz. 10.00
Orident Stomatologia, ul. Ługańska 5, Poznań.
Aby wziąć udział w spotkaniu i uzyskać więcej informacji na temat akcji „Zdrowa mama to podstawa”, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres: recepcja@orident.pl lub zadzwonić pod numer: 61 870 52 69, 604 57 87 96.

Komentarze do: Zdrowa mama to podstawa - bezpłatne spotkanie edukacyjne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz