Szukaj

New Midas - innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej

Każda z nas marzy o pięknej sylwetce. Czasami jednak predyspozycje genetyczne, prowadzony tryb życia bądź stres negatywnie wpływają na nasz wygląd. Gdy odpowiednia dieta i wysiłek fizyczny nie wystarczają, warto skorzystać z rozwiązań, jakie proponuje współczesna medycyna estetyczna. Nowością na rynku jest innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia New Midas.Każde zachwianie równowagi pomiędzy dostarczanymi kaloriami a wydatkowaną energią przyczynia się do odkładania tkanki tłuszczowej. Są osoby, które mimo odpowiedniej diety i ruchu nie mogą się jej pozbyć. Ratunkiem dla nich mogą być możliwości, jakie daje nowoczesna medycyna estetyczna. Stosowane dotychczas urządzenia redukowały jedynie mniejsze złogi tłuszczowe.

System fal radiowych, który zastosowano w urządzeniu New Midas ICE RF, rozpuszcza tkankę tłuszczową, przy jednoczesnej ochronie tkanek skóry i mięśni. Skierowany na głębszą jej warstwę, podgrzewa tkankę do temperatury 50 st. C, doprowadzając do zniszczenia ścian komórkowych i uwolnienia tłuszczu w formie emulsji. W dalszym etapie jest on odprowadzany drogą układu limfatycznego do wątroby, metabolizowany, a następnie wydalany. Efektem dodatkowym, jaki daje New Midas dzięki podgrzewaniu tkanki tłuszczowej, jest pobudzenie produkcji kolagenu w skórze, który przyczynia się lepszego jej napięcia i zliftingowania.


Innowacyjna technologia szybkiego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki sprawia, że zabiegi wykonywanie urządzeniem New Midas dają szybkie i widoczne efekty. Napinają zwiotczałą skórę oraz skutecznie i selektywnie likwidują komórki tłuszczowe. Sama metoda wyróżnia się od innych tym, że praktycznie eliminuje problem nadmiaru skóry.

Zabieg należący do grupy biostymulujących zwiększa ilość włókien kolagenowych oraz ilość i grubość włókien elastylowych, przyczyniając się do poprawy sprężystości skóry i efektu liftingu. Sam zabieg trwa około 30 minut i należy go wykonywać 1-2 razy w tygodniu (8-10 ogólnie). Jest bezbolesny – pacjent odczuwa naprzemiennie chłód i ciepło, które w żaden sposób nie przyczyniają się do uczucia dyskomfortu.


Z zabiegów na New Midasie można skorzystać w salonach współpracujących z firmą Epsylon, dystrybutorem innowacyjnych urządzeń dla medycyny estetycznej i kosmetologii. Sześć salonów zlokalizowanych jest w różnych częściach naszego kraju:

Imageendo w Warszawie,
  • Klinika Zdrowia i Urody Esthetique w Warszawie,
  • Centrum Medycyny Estetycznej ProEstetica w Poznaniu,
  • Magnopere Medycyna Estetyczna w Krakowie,
  • Hotel Bukovina Terma & SPA w Bukowinie Tatrzańskiej,
  • Gabinet Medycyny Estetycznej dr med. Jolanty Hreczechy i dr med. Magdaleny Skwarek w Gdyni

Komentarze do: New Midas - innowacyjna metoda likwidacji tkanki tłuszczowej

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz